BU E3 DE GOL DEĞİL :(
Allahsız Microsoft koca E3'de AoE4'den tek kelime bahsetmedi :( Yeni bir Bannerlord vakasına doğru gidiyor gibiyiz.
Ara
AoE2:DE gösterdiler o kadar. Bi deliye bi muska yeter. Önümüzdeki maçlara bakıcaz.
Sic Parvis Magna
Ara
Relic oyunu eline yüzüne batırdı bence dow serisini coh serisini bitiren bir firma olunca şaşırmadım
Ara
AoE 4 için zamanlarını alsınlar beklentiyi karşılayacak bir oyunla gelsinler önümüze. Seriyle tanıştığımdan bu yana 14 yıl oldu beklediğim. Biraz daha beklerim. AoE 2 DE ise çok hoş gözüküyor ancak bloom ve sis efektleri biraz fazla olmuş gibi. Strateji oyunlarında bu ikisinden pek hoşlanmıyorum.
Ara
Benim de gönlüm AoE4 ile ilgili bilgiler görmeyi isterdi ama AoE2:DE'nin gösterileceği söylendiği andan itibaren bu E3 AoE4'ten umudumu kesmiştim. Aynı seriden iki oyunla ilgili bilgi vermeleri onların adına saçma olurdu ve tahmin ettiğim gibi AoE4 görmedik. Hem AoE2:DE hem de AoE4 gösterilseydi herkes AoE4 hakkında konuşurdu ve AoE2:DE onun gölgesinde kalırdı.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.