Bu nasıl ai? Oyun bana karşı oynuyor
Ben 1940'ta bizans kurup wc yapmak yerine almanyaya karşı durmayı tercih ettimde olacağı şey bumuydu? arkamda koskoca sovyet neden birtek ben almanyaya karşı oynuyorum? koskoca ülke neden hiç ünite çıkarmıyor? 
Bakın ben almanya tarafındayken sovyet full birlik spawnlıyordu. Tümen sayısı alman tümen sayısının iki katıydı fakat ben oyuncu olduğun için almanya 2 kat tümen spawnlamış olacak iş değil.  Yani bir sürü birlik çıkartabilme imkanım olsa şikayetçi olmazdım ama ben küçücük yunanistanım lan yunanistan romanya falan değilim yunanistan! 

Şu koskoca italya ben olmasam fethedilmemiş olurdu. 
hoi4_4.png
hoi4_5.png
hoi4_9.png
hoi4_11.png
Evet arkadaşlar koskoca sovyetin doğuyu savunduğu muazzam koskoca ordu büyük ayı büyüklüğünü paradox sayesinde göstermiş
hoi4_10.png
Edit: bu oyun sovyet marşları dinlenerek oynanmıştır
Ara
Hep benzim 0 mı oynuyosun :D
[+] 1 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben o benzinin varlığının farkında değilim yahu ne olacak gemileri çekerim 1 billion olur herhalde ihtiyacım yokki benzine :D
Ara
Ucak, tank, motorize birliklerin de petrol kullanir. Eger 0'sa efektif kullanamazsin onlari
Ara
Aynısı banada oluyor inşallah çözümü olur yoksa sinir krizlerine devam :D
Ara
(12-06-2019, 13:43)Mabella : Ucak, tank, motorize birliklerin de petrol kullanir. Eger 0'sa efektif kullanamazsin onlari

biliyorumda kullanmıyorum o kadar ülkeyi fethettim tanksız uçaksız motorizesiz. Tümenin içini göstersem anlarsın ne demek istediğimi herhalde :D
anti air silahı anti tank silahı topçu ürettim ve tümen diziliminde konuşlandırdım. Yoksa nasıl o kadar ilerledim sandınız ki? :D
Yani uçağa ihtiyacım yok birliklerimde öküz gibi anti air sistemi var :D
Oyunun başında askeri fabrika kasmaya başladım zaten.
Ara
@Alduin dostum askerlerinin içini gösterebilir misin?
Ara
(23-06-2019, 20:07)Yaman : @Alduin dostum askerlerinin içini gösterebilir misin?

Bilgisayarı daha dün formatladım keşke bu konuyu açtığım zaman yazsaydın :D
Ama çok zor değil. Hoi4'e girdiğim zaman hemen bir taslak oluşturup atabilirim.
Ara
(23-06-2019, 20:13)Alduin :
(23-06-2019, 20:07)Yaman : @Alduin dostum askerlerinin içini gösterebilir misin?

Bilgisayarı daha dün formatladım keşke bu konuyu açtığım zaman yazsaydın :D
Ama çok zor değil. Hoi4'e girdiğim zaman hemen bir taslak oluşturup atabilirim.

Minnettar olurum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.