Bu PC Crusader Kings II ve Attila Total War'ı Oynatır Mı?
Sistem şu :

Ryzen 5 3500U 4 Çekirdekli 2.1 gHz İşlemci
8GB DDR4 RAM (Single Channel 8x1)
AMD RX VEGA 8

Bu iki oyunu oynama niyeti altında bu PC'yi satın almayı planlıyorum. Sizce yeterli olur mu? Bütçe bandım pek geniş değil. Bundan mütevellit bu PC'de karar kıldım. Eğer bu iki oyunu oynatırlarsa hangi ayarlarda oynatabileceğini de belirtirseniz pek müteşekkir olurum.
Şimdiden Teşekkürler.
Ara
Çok rahat oynatır. Ben daha düşük bir sistemle Atilla'da yüksek ayarlarda oynamıştım. CK2'ye de bir hayli yeter.
[+] 2 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Foruma hoş geldin. Attila güzel oyundur tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun takıldığın her türlü soruyu  Attila - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar dan sorablirsin.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-01-2020, 20:57)Ecdad Computer : Çok rahat oynatır. Ben daha düşük bir sistemle Atilla'da yüksek ayarlarda oynamıştım. CK2'ye de bir hayli yeter.
 Cevabınız için teşekkürler. Karar verilmiştir o halde.
[+] 1 üye WARTH nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eğer bu gibi bir konu üzerine araştırma yapan varsa yardımcı olsun diye buraya bırakayım ;
Yukarıda belirtilen sistemi satın aldım bugün CKII'yi deneme fırsatım oldu. Oyunu 1920x1080 çözünürlük ve ultra grafik ayarlarında 50-60 FPS oynuyorum. Oyun hızını en sona vurunca FPS doğal olarak 25-30'lara düşüyor.
Yakın zamanda Total War Attila'yı da deneyeceğim. Unutmazsam onu da buraya not düşerim.
Edit = Attila değil de Rome 2'yi deneme fırsatı buldum. 900p-yüksek ayarlarda ortalama 45 FPS aldım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.