Büyük İndirim: Steam 2020 Yaz İndirimi
(30-06-2020, 10:46)Lothebork : DLC'siz bir Paradox oyunu çok boş hissettiriyor önermem.

multi etkinliklerine katılmak için alacağım orada host'un dlc'lerinden yararlanacağım için pek boş olmaz
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Al öneririm. Neredeyse her ay mp düzenleniyor. Mp oynamak sp oynamaktan çok daha eğlencelidir.
Ara
(30-06-2020, 11:20)elefsar : Al öneririm. Neredeyse her ay mp düzenleniyor. Mp oynamak sp oynamaktan çok daha eğlencelidir.
Bazı oyuncular donma sorunundan bahsediyordu.O sorun devam ediyor mu?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Arkadaşlar steamde mobil ödeme bende kapalı görünüyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
Ara
Steam'den kaynaklı bir sorun ileri ki zamanlarda düzelir faturalı hatlar zaten mobil ödeme yapamıyor diye biliyorum. ben denedim olmadı :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Turkcell hattınız var ise paycell kullanarak internet alışverişinizi mobil ödeme ile yapabiliyorsunuz. Paycell bir sanal kart olduğu için steamden de oyun alabilirsiniz.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Faturasız vodafone. Normalde tüm ödemelerimi bu yolla yapıyordum. Bu indirimlerde ise mobil ödeme yöntemi kullanılamıyor diyor.
Ara
(28-06-2020, 13:46)altnkurt :
(28-06-2020, 01:30)eminnn : Oyununun kendisi dlc 'sinden daha ucuza satılıyor. Öyle de oyunlar çok yaban kalıyor. 10 'uncu yıla girecek hala Eu4 için ucuz dlc yok. Aynı şekilde Victory 2 ve diğer oyunlar içinde.

EUIV'ün kendisi 11.80 TL. 1,5 dolar. En büyük eklentileri 5,5 ila 7,75 TL arasında. 1 dolar bile değil. Daha ne yapsın adamlar? Üstüne para mı versinler? Ne olsun istiyosunuz? 1,5 dolara oyun alıp 80 kuruşluk eklentileri pahalı görürken üstüne bir de Türkçe dil desteği bekleyenler var. Hayır kurumları bile bu kadar milletin hayrına iş yapmıyordur heralde.

Hoca bunlar content pack. Dlcler 15.5 lira. Yalnız şu 10 liraya bütün dlcleri kiralama olayı güzel olmuş.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
@Zebercet Evet o benim hatam. Buyrun eklenti paketleri. 0.7 dolarla 2.3 dolar arasında bunlar da. Oyun hala 1,5 dolar. Olayın özüne odaklanırsak çok bişey değişmedi sanki.
Görsel
Sic Parvis Magna
Ara
Yakuza 0: 15 tl (Aynı paraya Xbox Gamepass de alabilirsiniz)
Ara
Iron Harvest ve Ck3 aldım. Başka bir şey var mı diye çok baktım ama bulamadım. Başlarda da satisfactory almıştım.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Yakuza 0 ve Marvel vs Capcom 3 aldım. Önceki indirimleri özler duruma geldim. Yıllardır beklemede olduğum oyunlar hala hiç özel indirime girmedi.
Ara
15-20 lira arasında önerebileceğiniz bir oyun var mı? Türü fark etmez. Tabletop düşünüyorum ama arkadaş bulunamadığı zamanlarda ne kadar oynanılabilir emin olamıyorum. SP kısmı ya da direkt online kısmı eğlenceli mi?
Ara
Bugün dayanamayıp Oxygen Not Included ile Stardew Valley aldım. Simülasyon seviyorsan sana da tavsiye ederim @HulkSpider03
Ara
(03-07-2020, 17:51)HulkSpider03 : 15-20 lira arasında önerebileceğiniz bir oyun var mı? Türü fark etmez. Tabletop düşünüyorum ama arkadaş bulunamadığı zamanlarda ne kadar oynanılabilir emin olamıyorum. SP kısmı ya da direkt online kısmı eğlenceli mi?
Tabletoplar kendi başına oynamak için çok uygun değiller genellikle, 5 10 saat oynadıktan sonra çok sıkıcılaşabilirler. 15 20 aralığında da oyunlar eski ya da indie olmadıkça çok fazla seçenek yok ne yazık ki. Moonlight ya da stardew valley eğer indie seviyorsan gayet iyi seçenekler olabilir ya da Dead by Daylight gibi multiplayerlara da bakabilirsin.
v1.png
Ara
Hocam 2.5 TL ye The Room serisi al 3 tane oyun var zaten 7.5 TL falan ediyor.

Bulmaca türü için gayet uygun oyunlar seni oyalar baya 3 oyun
Ara
Hocam an itibariyle Steam cüzdan da 12.26 TL kaldı ne önerirsiniz bir yada birden fazla oyun farketmez
Ara
Limbo +inside olabilir
Hollow knight
Witcher 2
Darksiders 1 ya da 2
Benim önerilerim bunlar.
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-07-2020, 23:18)birisi43 : Limbo +inside olabilir
Hollow knight
Witcher 2
Darksiders 1 ya da 2
Benim önerilerim bunlar.

Limbo+inside= oynadım 
Hollow knight=platform sevmiyorum
Witcher 2=var zaten
Darksiderslar= bir tanesi var zaten
Ara
Arttırayım.
Titans quest
Dirt 4
Long dark
Beholder 1.veya 2
Edit: daha da arttırayım
Metro serisi
Apotheon
Far lone sails
Sherlock holmes devils daugter
Sniper elite serisi
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.