Büyük İndirim: Steam 2022 Yaz İndirimi
unknown.png

Son abi bu sefer cidden bak. Bi kahve parası değil ne olacak ki?
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@elefsar, bu kadar oyun aldin da bunlari oynayacak misin? :)
Ara
(03-07-2022, 05:27)Sezar : @elefsar, bu kadar oyun aldin da bunlari oynayacak misin? :)

Yok abi benim kitaplığa dönmeye başladı Steam kütüphanesi. Koleksiyonculuğu seviyoruz sanırım. Ki benim kütüphanede az oyun var yine.
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png

Bende bir sorun var.
[+] 3 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png

Zaten 400'den fazla oyun var, daha oyun alıp ne yapıcam :xd: ?
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png
Bu yaz indirimlerinde elimde çoğu oyunu bulunan divinity ve total war serisini tamamladım bunlara ek olarak mb ve chivalry'den sıkılırsam diye mordhau aldım dragon's dogmayı neden aldım bilmiyorum muhtemelen iade ederim. onun dışındaki vampire: the masquerade daha oynama fırsatı bulmadığım ama çok övülen bir rpg olduğu için bir deniyeyim dedim.
Ara
steam cüzdanda 5 liram var 5 lira altı 10 15 saat oynayabileceğim oyun öneriniz var mıdır? cüzdandaki paradan fazlasını harcamak istediğimden 5 lira üstüne pek sıcak bakmıyorum ama 5 lira daha ekleme yapabilirim oyun çok güzelse :d
t8nubAh.gif
Ara
(03-07-2022, 15:53)Val Thorne : steam cüzdanda 5 liram var 5 lira altı 10 15 saat oynayabileceğim oyun öneriniz var mıdır? cüzdandaki paradan fazlasını harcamak istediğimden 5 lira üstüne pek sıcak bakmıyorum ama 5 lira daha ekleme yapabilirim oyun çok güzelse :d

Pool Panic var tam 5tl. (link)
Garip bir oyun, 5-10 saat arası oynanış süresi var.
Ara
5 ₺ ve 10 ₺ altın güzel oyunları sıralayım, almayan varsa da değerlendirir.

5 ₺ altı:

10 ₺ altı:
[+] 4 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-07-2022, 15:53)Val Thorne : steam cüzdanda 5 liram var 5 lira altı 10 15 saat oynayabileceğim oyun öneriniz var mıdır? cüzdandaki paradan fazlasını harcamak istediğimden 5 lira üstüne pek sıcak bakmıyorum ama 5 lira daha ekleme yapabilirim oyun çok güzelse :d

Önerirdim de bazı oyunlar paketleri olmadan yavan oluyor. Ben olsam gözüme kestirdiğim oyun yoksa hesapta tutardım veya kart basmalık oyun alırdım.
Ara
unknown.png

O değil de, Apotheon'un grafik tasarımı çok iyiymiş, bi bakın derim.
Ara
unknown.png

Apotheon @elefsar'ın önerisi doğrultusunda, @Pharmacist'e de aklımda olup almayı unuttuğum Masquerade'i hatırlattığı için teşekkürler.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.