Civ 6- Türkçe yama kurduktan sonra oyun Almanca olması
#1
Merhaba,oyunu türkçe mod yaptım.Oyuna girdiğimde sadece ana menünün Türkçe olduğunu gördüm.Singleplayer oyuna girdiğimde ise oyunum almancaydı.Oyun dosyalarını doğruladım fakat hala Almanca kaldı.Oyunu silip tekrar kurdum bu sefer düzeldi fakat oyunun Türkçe yaması varken İngilizce oynamak istemiyorum.(Oyunu Epic Games'den ücretsiz aldım.)Lütfen çözümü varsa iletişime geçer misiniz ? Teşekkür ederim.
Ara
Cevapla
#2
Yamanın oyunu tamamen Türkçe yaptığına eminmisiniz. Çeviri yaparken Almanca dil dosyasını kullanmış olabilirler belki bu yüzden oluyordur. Yamayı yapan ekiple iletişime geçmeyi deneyin.
Ara
Cevapla
#3
(22-05-2020, 18:59)Rzenma : Yamanın oyunu tamamen Türkçe yaptığına eminmisiniz. Çeviri yaparken Almanca dil dosyasını kullanmış olabilirler belki bu yüzden oluyordur. Yamayı yapan ekiple iletişime geçmeyi deneyin.
%90 türkçe dil desteği yazılıyor.Almanca dil dosyasını kullandıkları çok belli oyunun belirli yerlerinde portekizce bile görebiliyorsun.Bu sitede paylaşılan yamayı yapmaya çalışacağım.Teşekkür ederim
Ara
Cevapla
#4
en_US üzerinden yapılıyordu. Yani Almanca dil dosyası kullanılmıyor. Güncel olmadığı için eksik satırları diğer dillerden çekiyordur.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.