Civ6 Açılmıyor
IC8gfI.png 
Kanka (Epic) yazanlı dosya 56 GB Diğeri 9GB .Şimdi 9 GB olan dosyayı ben EPİC GAMES den aldım ve oyunu açmaya çalıştım açtım ve başlat seçeneği geldi bana (Hani DirecX 11 veya 12 seçme şeyi varya) direk başlaya bastım oyun siyah ekran geldi yükleniyor işareti vardı mouse imlecinde bekledim açılmadı en sonunda fare ile tıkladım 1 kez oyun yanıt vermiyor dedi.Aynı şeyi birkaç kez daha denedim fakat oyun açılmadı en son buralara kadar geldim :D meğer 9GB lık oyunu açtıktan sonra yanda bir dosya otomatik daha doluyormuş fakat benim oyunum E:\ diskinde . 56 GB lık inenmeye başlayan  dosya C:\ diskine iniyormuş bekledim en sonunda C:\ diski ağzına kadar doldu resmen :D sonra oyun otomatik olarak açıldı siyah ekranda.Benim sorunum ise şurda 56GB lık oyunu silsem bir sorun olur mu? ya da diğer 9GB lık dosyayı silsem sorun olur mu yoksa ikiside olmak zorundamı cevaplarsan çok mutlu olurum reis <3.
Ara
Gönderdiğiniz resim açılmıyor. Resimlerinizi discord kanalımıza yükleyebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaların yerini değiştirmemelisiniz. Oyunu yeterli alan ayırdıktan sonra tekrar indirmeyi deneyin sorun düzelmezse Epic Games ile iletişime geçmeyi deneyin.
Ara
Tüm oyunu baştan C'ye yüklemeni tavsiye ederim. Bu tarz birazı sağda birazı solda dosyalar da oyunlarda problemlere sebep olabiliyor.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.