Civilization VI - İndirim Takip Konusu
civ6.png
Civilization VI indirime girdiğinde ya da uygun fiyatla olduğunda bu konu altından duyuracağız.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
http://www.droyun.com/sid-meiers-civilization-vi
115 Tl. Güvenilirlik konusu hakkında ise donanımhaberde 21 sayfalık bi konuları var. Yeni katılmışlar piyasaya sanırım o yüzden uygun fiyata satmaya çalışıyorlar.
Ara
Sanırım Battlefield'i de bu sitede ucuza satıyorlardı.
(22-10-2016, 00:55)Duman : Sanırım Battlefield'i de bu sitede ucuza satıyorlardı.

Aynen, siteye genel itibariyle bakılırsa oyunlar ucuz https://forum.donanimhaber.com/m_120951805/tm.htm başlığı ise buradan incelenebilir. Çünkü şuan internette türkiye için en ucuz satılan yer burası sanırsam. Bu fiyatıyla bi nebze alınabilir bir oyun Civilization 6.
Ara
arkadaşlar merhaba, civilization 6 yı almadan önce denemek istiyorum. demo falan tarzında birşey yok değil mi ?
Ara
(23-10-2016, 14:28)ruh adam : arkadaşlar merhaba, civilization 6 yı almadan önce denemek istiyorum. demo falan tarzında birşey yok  değil mi ?

Hayır yok.
Ara
(23-10-2016, 14:28)ruh adam : arkadaşlar merhaba, civilization 6 yı almadan önce denemek istiyorum. demo falan tarzında birşey yok  değil mi ?

Torrent.
Ara
şuan itibariyle steamde civilization 6 normal sürüm %10 indirimle 197 TL  digital deluxe versiyonu %15 indirimle 249 tl ye satılıyor. Digital deluxe versiyonu + vikingler ve polonya genişleme paketlerini içeren versiyonu 279 tl ye satılıyor.Vikingler ve polonya paketleri ayrıca satın alınırsa 15 er tl ye satılıyorlar. geçerlilik süresi  22.12.2016 yani yarın akşam saat 8 sularında sona eriyor. Almak isteyenlere duyurulur.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Bu fırsat kaçmaz arkadaşlar.
[+] 1 üye Nyderrath nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gerçekten büyük fırsat.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
bizden duyurması alıp almamak size kalmış fakat paradox kazığını hissettirmeyerek attığı için firaxis hedef oluyor bence. zira bugüne kadar eu4 e ödediğim para eminim ki civilizationu çoktan katlamıştır.birçoğunuz da böylesinizdir.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
%20 indirimde.
Oyunun şuan Deluxe Edition paketinde tüm DLC'ler (4 DLC) var mı ? Şuan hangisini almak daha karlı ? G2A da sadece Civilization VI : 117.40 TL fakat Deluxe Edition: 168.35 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Hangisini alırsam daha karlı olurum ? (Deluxe Edition içerisinde 5 DLC yoksa tabi)
Ara
31 temmuza kadar geçerli olmak üzere civilization 6 da indirim var arkadaşlar..

normal versiyon % 33 indirimle 146 tl

digital deluxe versiyon %40 indirimle 175 tl

digital deluxe versiyon bugüne kadar çıkmış tüm dlcleri içermekte ve ücretsiz sunmaktadır.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Şu sıralar Steam'de indirimde.
Ara
https://www.humblebundle.com/monthly

Civ IV 50 tl'ye ve 2 DLC. Fakat Eu ve CIS bölge kilidi bulunmakta. Ayrıca sadece Civ VI'yı almıyorsunuz yanında ekstra oyunlar da veriliyor.

Notice: :warning:️ Region lock :warning:️
Sid Meier’s Civilization® VI is region locked (Europe, RU/CIS reported so far)
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de geçtiğimiz günlerde Steam'den aldım oyunu, alınmasını öneririm ilerleyen günlerde etkinlik de düzenleyebiliriz yeterli oyuncu çıkarsa.
(05-01-2018, 22:22)Doraemon : https://www.humblebundle.com/monthly

Civ IV 50 tl'ye ve 2 DLC. Fakat Eu ve CIS bölge kilidi bulunmakta. Ayrıca sadece Civ VI'yı almıyorsunuz yanında ekstra oyunlar da veriliyor.

Notice: :warning:️ Region lock :warning:️
Sid Meier’s Civilization® VI is region locked (Europe, RU/CIS reported so far)

Avrupa bölgesindeki keyler Türkiye bölgesinde de çalışıyor diye biliyorum. Oyunu steamde etkinleştirdim, bir sorun olmadı.
Ara
45-50 TL'ye iyi bir fırsat o zaman, bence kaçırılmamalı.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
1 aylık abone olup oyunu aldıktan sonra hesap ayarlarından aboneliği iptal ettirebilirsiniz. Abonelik iptalinin herhangi bir cezası vs. yok.
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.