CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Stockholm'de Ragnarr'ın babası var.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Tesekkur ederim Duman, su ana kadar gayet zevkli gitti. Babam bana bir erkek kardes verir vermez oldu ve topraklarin bir kismi bagimsiz olsa da hizlica geri aldim. Babamin hayali olan Isvec Kralli olarak kendimi ilan ettim. Su asamada genel tribal/pagan onerileriniz alabilir miyim? Yonetim sekli hic sevmedigim yonetim sekli olan elective gavelkind oldugu icin evlenemiyorum da. Danimarka bana guclu geliyor henuz saldiramadim.

E2zpzk.jpg
Ara
Northumbria'ya Prepared Invasion.
Cb ler arasinda maalesef yok. Age of Vikings eventi gelmesine ragmen

V1ZZs4.jpg
Ara
inva.jpg
Tesekkurler. Birkac ay bekledikten sonra yaptim ama tum Ingiltere bana karsi birlesti. 22k kadar bir orduyu nasil yenebilirdim acaba? Bir yerlerde hata mi yaptim.

ZI5tWk.jpg
Ara
Invasion süresine kadar sana takviye ordu gelecekti gemilerle. Biraz acele etmişsin sanırım.
Evli bir bayani seduce ettigimizde ondan olma cocugu legitimize edemiyoruz sanirim degil mi?
Ara
Sanırım kocası farkederse legitimize edebiliyorsun ama emin değilim.
Feodal Krallıklar Merchant Republic yönetim tarzına geçemiyor mu ?
Ara
Geçemiyor.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-02-2019, 23:36)SchrödingersCat : Feodal Krallıklar Merchant Republic yönetim tarzına geçemiyor mu ?

Varisine merchant republic verip denemek lazım, mümkünse krallık titriyle.
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
[+] 1 üye villager nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Neyi yanlis yapiyorum bilmiyorum ama eventle cok fazla asker gelmiyor. Ingiltere anakarasinda en az 12k dusman askeri var.

RXTh68.jpg
Ara
sezar maşallah bey baban epey çalışmış her fenotipten kardeşin var :)
ZXz9NG.jpg türk kültürlü viking bile var
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Vassalları çağırıp onlara ayak uydurabilirsin savaşta. Çıkartma yaparlar.
(18-02-2019, 11:23)Ferreke : sezar maşallah bey baban epey çalışmış her fenotipten kardeşin var :)
ZXz9NG.jpg türk kültürlü viking bile var

Seduction fokusu alip piyasadaki tum genius ve strong kadinlari elden gecirdim ama sonuc yine husran.
Ara
(18-02-2019, 12:55)Duman : Vassalları çağırıp onlara ayak uydurabilirsin savaşta. Çıkartma yaparlar.
O tarihlerde çoğu vassalda donanma olmuyor. Vassallara güvenmeni önermem.

@Sezar Düşman ordusunu birleştirmeden çıkartma yapabilirsin. Veya paralı asker tutabilirsin. İyi generalle 12 binlik birliği 8-9 binle de yenebilirsin aslında ama biraz şans gerekiyor.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Viking Age zaten limanlara shipyard eklemiyor mu ben mi yanlış hatırlıyorum?
@Duman Haklıymışsın.
Alıntı:
  •  "Viking Age" begins in the year 800, giving independent rulers of Norse culture free shipyards in all realm provinces with the correct culture. Coastal provinces in the independent ruler's demesne (not held by vassals) also get free shipbuilding technology.

@Sezar Viking Age eventi o tarihte büyük ihtimalle gelmiştir yine de yapay zekaya bel bağlamamakta fayda var.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Paganları reform ederken nasıl bir din oluşturacağıma dair önerileriniz nelerdir? ( viking)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.