CK3 - Çıkış Öncesi Ekran Görüntüleri
Crusader Kings III Çıkış Öncesi Ekran Görüntüleri
Bu konu altında henüz yeni duyurulmuş olan Crusader Kings III için yayınlanmış ekran görüntüleri paylaşılacaktır.

[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun tam olarak new gen duruyor. IR gibi eu4'ün farklı temalısıyla karşı karşıya değiliz gibi.
[+] 3 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk bakışta güzel bir oyunla karşılaşacağız gibi gözükse de ck2 nin şuan ki içerik doluluğundan sonra içerik bakımından çok boş gelecek olursa oyun ilk etapta fazla bir oyuncu kitlesine ulaşamayabilir gibi.
Ara
(19-10-2019, 13:02)fodunkiran : İlk bakışta güzel bir oyunla karşılaşacağız gibi gözükse de ck2 nin şuan ki içerik doluluğundan sonra içerik bakımından çok boş gelecek olursa oyun ilk etapta fazla bir oyuncu kitlesine ulaşamayabilir gibi.

Benim gibi ck2'ye de çok aşina olmayanlar için daha az içerik olması daha iyi.
Ara
CK2 sanırsam Fransız feudalizmi üzerinden oluşturulmuştu ve bu yüzden diğer kültürlere çok uymuyordu. Umarım bu oyunda Bizans, Orta Doğu ve Hindistan gibi bölgeler için özgün bir oynanış yapabilirler. Haritanın nereye kadar uzanacağını da merak ediyorum doğrusu.
Ara
Grafikler hoşuma gitmedi açıkcası.
Ara
(19-10-2019, 13:18)Tetsure : CK2 sanırsam Fransız feudalizmi üzerinden oluşturulmuştu ve bu yüzden diğer kültürlere çok uymuyordu. Umarım bu oyunda Bizans, Orta Doğu ve Hindistan gibi bölgeler için özgün bir oynanış yapabilirler. Haritanın nereye kadar uzanacağını da merak ediyorum doğrusu.

Çin olmayacakmış.
Sic Parvis Magna
Ara
Daha gelişmiş ve daha kapsamlı duruyor yalnız tek sıkıntı içerik ve eventlerin az olması olabilir ve de umarım müslümanlar ya da paganlarla oynamak için 1-2 yıl dlc beklemek zorunda kalmayız.
[+] 1 üye TheDoc nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-10-2019, 13:23)TheDoc : Daha gelişmiş ve daha kapsamlı duruyor yalnız tek sıkıntı içerik ve eventlerin az olması olabilir ve de umarım müslümanlar ya da paganlarla oynamak için 1-2 yıl dlc beklemek zorunda kalmayız.

Tam anlayamadım ama Müslüman ve Paganlar oynanabilir olacak fakat Nomadlar ve Merchant Republicler dlc ile gelecekmiş.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel açıdan tatmin edici, ama arayüz fazla tanıdık, baktığımda ne anlama geldiğini bilmediğim hiçbir unsur buton yok, bu da yeni mekanik eksikliğine işaret ediyor. Son resimde yetenek ağacı koymuşlar o konuda nötrüm. Ne kadar iyi olacak bakmak lazım. Fakat sunumdaki bazı söylemler ve Paradoksun politikası gereği beklentilerimi minimum düzeyde tutuyorum. Oyunun çıkışı 2020, dişe dokunur içeriklerin gelişi en az 2022'yi bulur.
[+] 1 üye perverende nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-10-2019, 13:31)perverende : Görsel açıdan tatmin edici, ama arayüz fazla tanıdık, baktığımda ne anlama geldiğini bilmediğim hiçbir unsur buton yok, bu da yeni mekanik eksikliğine işaret ediyor. Son resimde yetenek ağacı koymuşlar o konuda nötrüm. Ne kadar iyi olacak bakmak lazım. Fakat sunumdaki bazı söylemler ve Paradoksun politikası gereği beklentilerimi minimum düzeyde tutuyorum. Oyunun çıkışı 2020, dişe dokunur içeriklerin gelişi en az 2022'yi bulur.

Arayüz fazla tanıdık çünkü güncel oyunlara aşırı şekilde benziyor. Buton vs açısından geniş bir yelpaze sunmaması çoğu şeyin dlcler ile geleceği içindir.
Sic Parvis Magna
Ara
(19-10-2019, 13:54)altnkurt :
(19-10-2019, 13:31)perverende : Görsel açıdan tatmin edici, ama arayüz fazla tanıdık, baktığımda ne anlama geldiğini bilmediğim hiçbir unsur buton yok, bu da yeni mekanik eksikliğine işaret ediyor. Son resimde yetenek ağacı koymuşlar o konuda nötrüm. Ne kadar iyi olacak bakmak lazım. Fakat sunumdaki bazı söylemler ve Paradoksun politikası gereği beklentilerimi minimum düzeyde tutuyorum. Oyunun çıkışı 2020, dişe dokunur içeriklerin gelişi en az 2022'yi bulur.

Arayüz fazla tanıdık çünkü güncel oyunlara aşırı şekilde benziyor. Buton vs açısından geniş bir yelpaze sunmaması çoğu şeyin dlcler ile geleceği içindir.
O yüzden 2022 dedim zaten, büyük ihtimalle ck2 oyuncularını tatmin etmeyen bir oyun çıkartıp zamanla dlc ile dolduracaklardır. Arayüz, güncel oyunlar değil de bildiğin ck2 olduğu için tanıdık geldi bence. ck2 oynayan birisi için bu arayüzde yeni hiçbir şey yok. 
Bir de dikkat ettiyseniz karakter arayüzünde büyük boşluklar var. Yeni butonlar için bol bol arazi parsellemişler. Oyun çıkana kadar bir iki buton daha eklerler belki.
Ara
Bir oyunun kalitesi butonlarla nasıl ölçülebiliyor ki... EU4 insanları butona bağımlı hale getirmiş olmalı.
Ara
Önceki oyunda DLC'lerle ekledikleri mekanikleri yine eklemeden boş bir oyun çıkarıp daha sonra yavaş yavaş DLC satmazlar diye umuyorum.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-10-2019, 14:39)Lothebork : Önceki oyunda DLC'lerle ekledikleri mekanikleri yine eklemeden boş bir oyun çıkarıp daha sonra yavaş yavaş DLC satmazlar diye umuyorum.

Nomad ve Merc repler çıkışta olmayacak dendi. Şimdiden horse lords ve the republic dlcleri confirme gözüküyor.
Sic Parvis Magna
Ara
Tw ve pdx karışsa nolur diye düşünülüyordu hatta birkaç kişi yapmaya da çalıştı ama bu tam tadında olmuş gibi.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arayüz ve grafikler çok tatlı duruyor. CKII o kadar olgun bir oyun ki yapacak bir şey bulamayıp sıfırlamaya karar vermişler.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Karakter modellemeleri.

9yqr6ngnj7c51.jpg?width=640&height=365&c...c9a81f3b57
[+] 7 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gerçekten güzel gözüküyor, emek vermişler.

Ama gene de Crusader Kings II'deki portre stilini daha çok seviyorum ben.
Ara
O bir klasik.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.