CK3 - Legends of the Dead İlk İzlenimleriniz
header.jpg?t=1709571372

Legends of the Dead eklentisi hakkında ilk izlenimlerinizi bu konuda paylaşabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Legendların 20 yıl sonra geçmesinden millet çok şikayetçi onu  değiştirirler diye umuyorum.Herkes haklı olarak bloodline gibi birşey bekliyordu. Onun dışında legimacy diye birşey gelmiş, savaş kazandıkça filan artıyor ben çok etkisini göremedim ve yükseltmesi bana zor geldi biraz.
Hastalıklara da  bir ayar gelir gibi düşünüyorum. Bazı  oyunlarda aşırı fazla ölüm oluyor.
Kesinlikle bir denge hotfixi gelecek inanıyorum.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
DLC'yi daha oynamadım. Oyunu baya değiştirdiğini söylenleri gördüm.
Ara
İlk izlenim konusunda da çeviri muhabbeti dönmese keşke.
[+] 2 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ck3 ikinci oyundan baya baya farklı yere gitmeye başladı bu yıl. Gelecek adına umutluyum. DLC de gayet iyi fakat hastalık ikinci oyunda olduğu gibi İtalya taraflarında yine çok fazla çıkıyor.
Ara
(13-03-2024, 16:37)Semavi7 : İlk izlenim konusunda da çeviri muhabbeti dönmese keşke.
Forum olayında yeniyim çeviri konusunu aradım ama göremedim. Haber almak için yazmıştım mb
[+] 1 üye Spirit14 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Plague çok sık ve ölümcül sırf bu yüzden dlcyi almadım yine de hastalıklar gelmiş patch ile beraber (fiyatında da etkisi var tabii) Kesinlikle bir ayar gelmesi lazım. Ne kadar hastanede kursan ne kadar plague resistance bonusu da alsan bir fayda etmiyor.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hastalıklar bedava pach içinde mi geliyor?
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-03-2024, 12:48)Semavi7 : Hastalıklar bedava pach içinde mi geliyor?

Hastalıklar ücretsiz olarak geliyor, hastalıklarla ilgili eventler, tasarım, müzik ve çeşitli içerikler eklentiye dahil.
[+] 4 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-03-2024, 11:00)Sezar : Plague çok sık ve ölümcül sırf bu yüzden dlcyi almadım yine de hastalıklar gelmiş patch ile beraber (fiyatında da etkisi var tabii) Kesinlikle bir ayar gelmesi lazım. Ne kadar hastanede kursan ne kadar plague resistance bonusu da alsan bir fayda etmiyor.

Gerçekde de o dönem hastalıklar da dediğin gibi değil miydi? Bu şekil düşünmüş olabilirler
Ara
O zamanın hastalıklarına göre gayet gerçekçi bir DLC ve ücretsiz patch. Evet çok fazla hastalanma ve pandemi var ama gerçekliği de yansıtmıyor değil. Keyif aldım ben açıkçası ekstra zorluk katıyor oyuna.
[+] 1 üye yosh1m1tsu nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kültürler ve dinler için hijyenik buff veya debuff'lar olmalı gerçekçi olması adına.
Ara
her sene 5-10 defa salgın geliyor secluded kararına tıklamaktan usandım ck3ü sildim
[+] 3 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-03-2024, 12:33)Ferreke : her sene 5-10 defa salgın geliyor secluded kararına tıklamaktan usandım ck3ü sildim

Sonunda birisi açık açık kitabın ortasından konuştu. Ama ortaçağda da böyleydi hastalıklar ölümcüldü diyenlerin ağzına kürekle vurasım geliyor çünkü. Hastalıkları ve sıklıklarını daha dengeli bir hale getireceklerine inanmak istiyorum, devamlı hastalıkla ilgili gelen event spamı da cabası, süreklş aynı eventler. Büyük bir fırsat kaçırılmış maalesef.
Ara
(19-03-2024, 17:43)Sezar :
(19-03-2024, 12:33)Ferreke : her sene 5-10 defa salgın geliyor secluded kararına tıklamaktan usandım ck3ü sildim

Sonunda birisi açık açık kitabın ortasından konuştu. Ama ortaçağda da böyleydi hastalıklar ölümcüldü diyenlerin ağzına kürekle vurasım geliyor çünkü. Hastalıkları ve sıklıklarını daha dengeli bir hale getireceklerine inanmak istiyorum, devamlı hastalıkla ilgili gelen event spamı da cabası, süreklş aynı eventler. Büyük bir fırsat kaçırılmış maalesef.
Bir ara Kasparov gibi turnuva turnuva gezip satranç oynuyorduk, mutlaka bir ayar çekeceklerdir. Salgın çok nadir ve ölümcül olmalı, bir korku filmi gibi hissettirmeli, muhtemelen yeni ekledikleri şeyleri gösteriyorlar.  :smile:
[+] 2 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
inanır mısınız sırf böyle olabileceğini tahmin ettiğim için almadım DLC 'yi. çünkü bu adamlar dlc çıkarmış olmak için çıkartıyor. dükkanda oturuyorlar, ne yapak beler diyo biri öteki de yaquv orta çağ fareler kem küm gak guk diyor e hadi o zaman bi salgın dlc çıkartak diyorlar. ben şahsen böyle hissediyorum. ara sıra iyi işler yapıyorlar ama . hükümetin torba yasa teklifleri gibi. şansa bala iyi bi içerik çıkıyor kalanı at çöpe
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
[+] 3 üye Grindelwald nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Keşke bu hastalık mekanikleri sadece DLC ile gelseydi de yamaya ücretsiz içerik olarak eklemeselerdi. Şehirlerin direncini malum bina ile artırabiliyorsun. Yine de ortalıkta sürekli hastalıkların dolaşması, sık sık bildirim gelmesi falan yoruyor insanı.

Bu arada başarım kovalamıyorsanız oyun başlangıç ayarlarından hastalıkları azaltıp kapatabiliyorsunuz, bilginize.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tamamen tadını almak için Türkçe Yama'yı bekliyorum açıkçası :) biraz bakındım. RP açısından daha da iyileşmeye başladı gibi bir izlenim veriyor oyun.
[+] 1 üye Bay Bilinmeyen nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
-Sanirim son guncellemelerle hastalik konusu dengelenmis. Cikma sıkligi gayet ideal.
-Legimacy de hosuma gitti benim alt tabakayla vs evlenirken ya da verasetten men ederken 2 kere dusunuyorsun.
-Legend destan mestan isleri umrumda degil hic de dikkatimi cekmiyor.(tipki turnuva,kraliyet sarayi olaylari gibi]
[+] 2 üye casaryus96 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hanedanım büyüsün diye anasoylu evlilikler yaptırmıştım. Torunlarım oldu, yeğenlerim büyüdü derken 2-3 salgın ard arda geldi soy sop kurudu. Çocuklara ölümcül salgınlar sıkıntı
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.