CoH2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Bu konu altında istediğiniz soruları sorabilirsiniz.
Ara
Oyuna giriyorum error cod 4 hatası alıyorum bunun bir çözümü var mı?
Ara
Muhtemelen serverlar bakımda.
Ara
2. oyunu pc kaldırmıyor da ilk oyunu nasıl ? Bunun kadar başarılımı ?
Ara
Bana kalırsa ilk oyunu daha başarılı, oynayan sayısı daha az ama oyuncu bulursun rahatlıkla.

Bir iki video izleyip karar vermeni öneririm COH2 ile COH1 çok benzer oyunlar değil.
Ara
(13-09-2016, 16:43)SatanistKesenKedi : Bana kalırsa ilk oyunu daha başarılı, oynayan sayısı daha az ama oyuncu bulursun rahatlıkla.

Bir iki video izleyip karar vermeni öneririm COH2 ile COH1 çok benzer oyunlar değil.

COH1'de gayet güzel görüküyor sanırım onu oynarım.
Ara
Bu silahlar ve havan niye böyle arkadaşlar?
vXp8z6.jpg
o0k8Qm.jpg
Ara
Muhtemelen yeni patchten sonra olan buglar. Bayağı yaygın.
Ara
Bu acaba bu bölüme mi mahsus yoksa hep böyle mi olacak nasıl kurtulucaz bundan?
Ara
Muhtemelen bugların tamamı, olmadı bir kısmı yeni gelecek ile yamalar ile düzelir. Beklemekten başka seçeneğin yok gibi.
Ara
oyunu singleplayer nasıl oynayabiliyoruz?
giphy.gif
Ara
Oyuna girerek?
[+] 2 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir tane normal ana senaryosu ve Ardenler Taarruzu DLC'si ile gelen ek bir singleplayer senaryosu olmak üzere toplamda iki senaryosu var oyunun. Onun dışında 2. Dünya Savaşında yaşanmış birçok gerçek muharebeyi co-op/solo seçeneğinden harita üzerinden ayrı ayrı seçip oynayabiliyorsun.
76561198032000419.png
Ara
Bunun COH gibi değil orda normal singleplayer e girip ülke ve yer seçip oynuyodun onun gibi var mı?
giphy.gif
Ara
COH da skirmish olan bölümü diyorsun galiba bunda costum game den gireceksin
[+] 1 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Orda da online olmamız gerekiyor bide benim oyun korsan.
giphy.gif
Ara
(31-07-2017, 15:36)turkish lokum : Orda da online olmamız gerekiyor bide benim oyun korsan.
 Online olmana gerek yok orda online & skirmish den gir costume game olacak orada Yz karşı oynarsın ya da İnternet bağlantısı ile  davet ettiğin arkadaşlarla falan
Ara
Tmm sağol kardeşim hallettim bu arada bunun ABD nin eklendiği bir ek paketi fln mı vardı neydi onun adı nedir?
giphy.gif
Ara
Western Front Armies
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
uff internet'de paketi indirmenin bir yolu yok.
Link bulan biri varsa atarsa sevinirim
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.