CoH2 - Multiplayer Sohbet
#21
oo pplhntr hoşgeldin, demek hala COH oynuyorsun :)

@Lehr hoca takım olup katılalım mı :D
Ara
Cevapla
#22
(02-08-2017, 21:24)napolyon94 : oo pplhntr hoşgeldin, demek hala COH oynuyorsun :)

@Lehr hoca takım olup katılalım mı :D

Olur bana uyar :)
Ara
Cevapla
#23
Merhaba,

Yetersiz katılım var. DH forumda da bir kaç kişi çıktı. Fikrimden vaz geçtim.
Ara
Cevapla
#24
Gece Kurt ve Porbang ile 3v3 girdik Discord odasında. 2. maç 1 saat sürünce ben yorgunlukta çıktım, devam ettiler mi ondan sonra bilmiyorum :P

K/D ye rağmen damage bakınca taşınmış gibi görünüyorum Probang ve Kurt 2 oyunda da uzun menzilli birimlere ağırlık verdiği için. Ben genel olarak düşmanın haritanın ortasını yarıp geçmesin diye uğraştım, savaşlar genel olarak hep sağ ve solda gerçekleşti. 2. maç aşırı yorucu ama zevkliydi.

İngilizlerin yere gömülü olan 17pounder anti tank silahı güvenli bir yere konduğunda aşırı iyi bu arada. King Tiger çıkartıp bulunduğu yere(Tabi orada 17pounder olduğunu bilmiyoruz) gönderdim ve silahı gördükten hemen sonra çekilme emri vermeme rağmen 4-5 vuruşta KT'yi eritip yok etti.
Ara
Cevapla
#25
İkinci oyunda düşman tanklarını kullanmaya çekindi ve çok fazla petrolü farklı unitlere harcadı. En son benim 1 piyademe 2 tane roket atışı yapacak kadar sapıtmıştı. Yine de onun tankları benim Tiger, 2 Panther, Pz4, Stug ve Halftrack'ı imha etti.
Ara
Cevapla
#26
Bastığım 2 KT ve tüm tanklar birkaç atış sonrası leblebi gibi yok oldular.
Rakip dikine oynamak yerine paralel şekilde siper alıp savaştığı için Stuka Roketlerim katliam yaptı. Oyun başından beri bombaladığım İngilizler 4-5 tane Land Metressle bana kan kustursalarda nokta atışlarla bunları erittim. Zevkli bir oyundu. Oyunun ortalarında yenileceğimizi düşünmüyor değildim.
ѕoυтн ѕмyяηα

Ara
Cevapla
#27
lul

Kurt aşağıyı Pro yukarıyı kaybetti, ben benzinimiz aşağıda olduğu için ilk Kurt'a gitmeyi düşündüm ancak elimde gerekli ekipman olmadığından hiç bir şey yapamadan çekilmek zorunda kaldım. Ortada savunmayı kurduktan sonra madem altta acı çekiyoruz bari üste ilerleyeyim dedim, Pro ile baya bir ittirdik adamları ancak bu sefer Aşağıdaki İngilizler tanklarla ortaya geçince tekrar oraya dönmek zorunda kaldım oradaki benzini de alamadık. Neredeyse tüm maç benzinsiz kalınca yarım saat sonunda tam kaybedeceğimiz zaman Panter getirme emri verebildim.
Ara
Cevapla
#28
VP Point'te 30 Pointe kadar düştüğümüzde adamların 433 VP pointi bulunuyordu. Baselerimiz falan yok olmuştu. 
Comeback is real.
Before 

2EYdaE.jpg

After


Qp45yg.jpg


vJQG6A.jpg
ѕoυтн ѕмyяηα

Ara
Cevapla
#29
Konusu değil ama Probang cod 5 multisi veya başka bir cod multisi düzenleyebilir mi? Bi aralar düzenliyordu yani baya önce. Yine bir multi düzenleyebilirsen çok makbule geçer. @Probang

Not: Alakasız bir konuya yazdığım için kusura bakmayın.
Ara
Cevapla
#30
Cod2 olabilir aslında ww2 fln güzel olur
@darkrad2 bence 5 iyi değil 2 daha iyi olur
avatar_0a2edea7c1c0_128.png
Ara
Cevapla
#31
Artık hangisi ayarlanırsa onu oynarız bana fark etmez. Silah olsun yeter. Hangisi kolay ayarlanabilirse onu yapalım ama @Probang dan haber yok.
Ara
Cevapla
#32
CoD multisi düzenlenecek yer burası değil, bunun için https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-etkinlikleri var. Probanga ulaşmak için de ÖM veya Discord kullanabilirsiniz.
Ara
Cevapla
#33
Arkadaslar coh2 icin oyun arkadasi ariyorum 18 yas ustu akilli iyi huylu insanlarla beraber coh2 oynayabiliriz. Oyun bilgim sinirli yalniz yardima da ihtiyacim olacak. Lutfen arkadaslar arkadasim olun kimse beni sevmuyur
Ara
Cevapla
#34
18 yaşüstü demeseydin gelebilirdim.
ѕoυтн ѕмyяηα

Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.