Coh3
#1
Coh 3 ne zaman çıkacak bilgisi olan varmıdır acep ? ?
Ara
Cevapla
#2
Relic şuan Age of Empires 4 üstünde çalışıyor ve ne zaman çıkacağını bilmiyoruz. Eğer AoE4 CoH tarzında olmayacaksa 3-4 yıl daha CoH 3 çıkacağını sanmıyorum.
Ara
Cevapla
#3
Company of Hereos 2'de şuanda onlinede baya oyuncu bulunuyor. Oynayan kitlede halen oldukça yoğun. Oyunu oynayan oyuncu sayısı azalana kadar coh3 çıkacağını zannetmiyorum ki şuan oyun oldukça güzel bir yapıda. Çokta gerek olduğunu düşünmüyorum. Belki 4-5 yıl sonra geliştirmeye başlarlar yeni teknolojilerin çıkmasıyla.
Ara
Cevapla
#4
Japonya eklemeleri takdirinde ben çokta gerek görmüyorum. 3'üncü oyunda hava unsurları için bir çözüm üretmeliler.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Cevapla
#5
(16-04-2019, 16:07)Kurt Knispel : Japonya eklemeleri takdirinde ben çokta gerek görmüyorum. 3'üncü oyunda hava unsurları için bir çözüm üretmeliler.

Bende japonya falan eklensin diye düşünüyordumda aslında bu düşünce mantıksız çünkü eğer japonya ekleyeceklerse tankların önemini azaltmaları lazım.
Japonlarda hiç heavy tank var mı 1945 içinde? üstelik japonlar ne kadar ww2de ingilizlere ve sovyetlere karşı savaşmıştır? oyunun yapısını biraz bozar. Yani bu ülkeleri eklemeleri için oyun yapısında ciddi değişikliklere gitmeleri lazım. Eğer hem tam tarihsel olsun hemde bu ülkeler olsun derlerse dediğim gibi oyunu baya değiştirmeleri gerekiyor. Bunun için ayrı farklı bir isim ile bir oyun bile yapılabilir kendimce.
Ama eğer biz biraz alternatif tarih yapalım japonlara, fransızlara şöyle tanklar ekleyelim falan tarzında ilerlerse eklerler. Ama ne kadar beğenilir o durum meçhul.
Ara
Cevapla
#6
World of Tanks'da olduğu gibi prototip tankları ekleyebilirler. Tarihsel doğruluktansa oyuna zevk katacak eylemlerde bulunmaları daha iyi olur diye düşünüyorum. Hem böylece diğer iki oyundan da farklı olmuş olur.
Ara
Cevapla
#7
Prototip eklemelerinin sorun olacağını hiç zannetmiyorum. 75mm topları var zaten. Prototip med ve heavy tankları da var bu topla. 105 yine test topları var ancak model tank ve tank avcıları var. Olanları olabildiğince ekleyip eksikleri böyle kapatmaları hoş olur. WOT biraz fazla uçtu bu oyunda altı üstü bir tane model Heavy Tank eklemeleri bile yeterli olur.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.