Çözüldü: CK3 Tr yama
Ck3 ün yeni gelen dlc sindeki konuşma ve event lere baktım da çok zor bi iş . şimdiden kim çeviri yapsaksa bol bol teşekkür etmek için bu konuyu açtım  . ellerinize sağlık şimdiden dostlarım kardeşlerim :))
[+] 2 üye White Lion nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Helal be işte özlenen konu bu. Yalan yok yeni yama ne zaman gelicek konusu diye girmiştim :)
Ara
(11-05-2023, 18:52)Semavi7 : Helal be işte özlenen konu bu. Yalan yok yeni yama ne zaman gelicek konusu diye girmiştim :)
Yapar yapmaz atıcaklardır umarım :) ama cok zor be. yeni dlc leri de aldım inş çabuk çıkar :D
Ara
Yamayı bekliyoruz Şimdiden kolay gelsin teşekkürler <3
Ara
Bu yeni dlc ile türkçe yamayla başarım alabilicez galiba.
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hadi inşallah
Ara
Herkese merhaba. Foruma yeni geldim.

Tours and Tournaments Tr yamasıyla uğraşan arkadaşların şimdiden ellerine sağlık.
Teşekkürler.
Ara
(17-05-2023, 23:13)oknzc : Herkese merhaba. Foruma yeni geldim.

Tours and Tournaments Tr yamasıyla uğraşan arkadaşların şimdiden ellerine sağlık.
Teşekkürler.

Hoş geldin.

Foruma ilk geldiğim 2017 şubat ayını hatırladım bir hüzün çöktü ya. :fear:

Şimdi ilk mesajıma baktım 17/05/2017 imiş şubat diye aklımda kalmıştı benim. Tam 6 sene olmuş.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
[+] 1 üye Zebercet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dostlar bi haber alan varmı hiç ? yama hakkında
Ara
Hazır olduğunda çıkacak.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-06-2023, 22:55)White Lion : Dostlar bi haber alan varmı hiç ? yama hakkında
Teşekkürler :))
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.