[ÇÖZÜLDÜ]Men Of War Assault Squad 2 Biri Yardım Etsin
İlk bölümün son aşamasında bir yüzlerce düşman askeri ve onlarca tank geliyor ancak bende yalnızca 1 tane tank var ve 5-6 asker var.Komutan savunma tesisi kur diyor ama o nasıl kuruluyor bilmiyorum ve hiç bir türlü savunamıyorum.10 Dakika sonra yardım birlikleri gelecek güya ama ben en fazla son 1 dakika 29 saniyeye kadar dayanabildim.Acaba bir geri aşamadan başlayıp daha fazla askerle mi orada olmalıyım yoksa tesis mi kuracağız ama tesisi nasıl kuracağız veya nasıl geçebiliriz? 

Teşekkür ederim.

Çözüm:Destek birliklerini çağırmakmış arkadaşlar.Öğreten herkese teşekkür ederim.
Ara
Görevlerde herhangi bir bina türevi bir şey kurulduğunu hatırlamıyorum. Saldırı konusunda ise ünitelerini kaybetmeyecek şekilde oynamalısın. Hatta gerekirse yavaşça ilerleyip daha fazla kaynakla sonraki hedeflere yürüyebilirsin. Ayrıca hangi ülkenin ilk bölümünden bahsediyorsun?
Ara
Galiba bir önceki yerden başlayıp dediğini uygulayacağım.Oyunda biraz acemi olduğum için hala öğrendiğim şeyler var.Bu arada Sovyet Rusya'nın ilk bölümü.
Ara
Satanist'in de dediği gibi elindeki askerleri iyi kullanman lazım. Singleplayer oynamayalı çok oluyor ama sanırım asker çağırabiliyordun. Sağ tarafta asker çağırma bölümü olacak oradan belli bir puan harcayıp asker çağırabiliyorsun. Ayrıca tamamen yok olmamış düşman araçlarını tamir edip onlara adam konuşlandırabilirsin. İlk önce birkaç piyade ile keşif yapıp daha sonra havan topu ile düşman pozisyonlarını zayıflatıp ondan sonra piyade ile saldırman lazım. Tank, ağır makineli tüfek gibi şeylere piyadeler ile saldırmamaya çalış.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
çok teşekkür ederim. oyunun keşke Türkçe bir kullanım klavuzu olsaydı bir çok şeyi tecrübeyle öğrenebiliyorum.
Ara
(24-08-2019, 23:37)russkiyyci : çok teşekkür ederim. oyunun keşke Türkçe bir kullanım klavuzu olsaydı bir çok şeyi tecrübeyle öğrenebiliyorum.

aynen öyle 

sora sora ögreniyoruz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.