Çözüldü: Türkçe Yama Çalışmıyor.
Oyunun launcher'ında sadece mod olarak Türkçe yama modu aktif başka herhangi bir mod yok.Sadece DLC'ler ve Türkçe yama modu aktif ama hâlâ Türkçe yama çalışmıyor.Giriş ekranında Strategyturk yazısı var ancak oyun içerisinde dil İngilizce.Yardımcı olursanız sevinirim.
Ara
Steam Atölye'den mi abone oldunuz yoksa Paradox Mods'u mu kullanıyorsunuz?
76561198034761601.png
Ara
(22-06-2022, 17:49)Craetus : Steam Atölye'den mi abone oldunuz yoksa Paradox Mods'u mu kullanıyorsunuz?
Önce Paradoxtan olmuştum ancak çalışmayınca Steam Atölyeyi deneyeyim dedim o da çalışmadı.Şuan da Steam Atölyeden aboneyim.
Ara
Steam'de sorun yok, Paradox Mods'ta Paradox Mods'tan kaynaklı bir sorun var. İkisine birden abone olunduğunda Paradox Launcher sorun çıkarabiliyor. Önce Paradox Mods'tan abone olun, yamayı Paradox Launcher üzerinden kaldırın, ardından Steam Workshop'tan abone olmayı deneyin.
(22-06-2022, 19:09)Duman : Steam'de sorun yok, Paradox Mods'ta Paradox Mods'tan kaynaklı bir sorun var. İkisine birden abone olunduğunda Paradox Launcher sorun çıkarabiliyor. Önce Paradox Mods'tan abone olun, yamayı Paradox Launcher üzerinden kaldırın, ardından Steam Workshop'tan abone olmayı deneyin.
Anladığım kadarıyla önce aboneliği iptal edeceğim,önce paradoxtan abone olup kaldıracağım sonra steamden olacağım değil mi?
Ara
Merhabalar, ben de oyuna Game Pass sayesinde sahibim ancak bende de Türkçe yama çalışmamakta, oyunu silip yükledim, yeni oynanış playlisti yaptım. Moda Paradox Mods üzerinden yeniden abone oldum ancak yine de olmuyor. Onuda girdiğimde ise oyun kodum (modified) yazmakta.
Ara
(22-06-2022, 19:09)Duman : Steam'de sorun yok, Paradox Mods'ta Paradox Mods'tan kaynaklı bir sorun var. İkisine birden abone olunduğunda Paradox Launcher sorun çıkarabiliyor. Önce Paradox Mods'tan abone olun, yamayı Paradox Launcher üzerinden kaldırın, ardından Steam Workshop'tan abone olmayı deneyin.
Hocam denedim dediğini de steamden indirdiğim modda da paradoxta olduğu gibi ''Bu modun tanımlayıcı dosyası eksik'' uyarısı veriyor
Ara
O launcher kaynaklı farklı bir sorun, bu konudaki öneriler denenebilir.
(22-06-2022, 19:48)Duman : O launcher kaynaklı farklı bir sorun, bu konudaki öneriler denenebilir.
Tamamdır hocam en iyisi ben oyunu silip baştan yükleyeyim sağlam olsun.Size durumu geri bildiririm.Teşekkür Ederim.

(22-06-2022, 19:48)Duman : O launcher kaynaklı farklı bir sorun, bu konudaki öneriler denenebilir.
Hocam hallettim sorunu oyun Türkçe oldu sonunda.Çok teşekkür ederim yardımın için iyi günler dilerim.
Ara
İyi oyunlar.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.