Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu
(17-03-2022, 15:29)SoloDragon : yama aktif iken başarımları almanın herhangi bir yolu yok değilmi

https://forum.strategyturk.com/konu-turk...der-king-3
[+] 1 üye BeRDuSH nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kimse yazmamış galiba siftahı ben yapayım.
Yeni dlc için yama güncellemesi ne zaman çıkar?
(Şaka yaptım linçlemeyin :D )
[+] 4 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1.6.0(castle) için yama ne zaman gelir?
Ara
Hazır olunca gelir.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Oyunu gamepass üzerinden indirdim. Söylediğiniz gibi paradox launcher modlar bölümünden son sürümü indirdim. Oyunun Başlat ikonunda ve modda da ünlem iaşreti var. Üzerine geldiğimde "bu mod oyunun başka bir sürümü için eklenmiş" yazıyor. Oyuna girdiğimde seçeneklerde türkçe seçili olmasına rağmen oyun türkçe değil. Çözmek için ne yapmam gerekiyor? Ya da sizin modu güncellemeniz mi gerekiyor?
Ara
(03-06-2022, 10:06)Sekiro : Oyunu gamepass üzerinden indirdim. Söylediğiniz gibi paradox launcher modlar bölümünden son sürümü indirdim. Oyunun Başlat ikonunda ve modda da ünlem iaşreti var. Üzerine geldiğimde "bu mod oyunun başka bir sürümü için eklenmiş" yazıyor. Oyuna girdiğimde seçeneklerde türkçe seçili olmasına rağmen oyun türkçe değil. Çözmek için ne yapmam gerekiyor? Ya da sizin modu güncellemeniz mi gerekiyor?

Mod yeni gelen Fate of İberia için daha güncellenmedi o sebeple beklemen gerekiyor.
[+] 1 üye SkyWolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Herkese selam.

Oyunu Xbox Gamepass üzerinden Türkçe modlu olarak oynuyorum. Strategyturk ekibine teşekkür etmek için üyelik açtım. Türkçe yamada emeği olan, güncelleyen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Sayenizde hem Crusader Kings 3'ü öğrendim hem aşırı keyifli vakit geçirip stres attım. Umarım 1.6 yaması kısa sürede gelir.

Tekrar ayırdığınız vakit ve emek için teşekkür ederim. Herkese iyi eğlenceler.
[+] 1 üye Melchiah nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-06-2022, 10:16)SkyWolf :
(03-06-2022, 10:06)Sekiro : Oyunu gamepass üzerinden indirdim. Söylediğiniz gibi paradox launcher modlar bölümünden son sürümü indirdim. Oyunun Başlat ikonunda ve modda da ünlem iaşreti var. Üzerine geldiğimde "bu mod oyunun başka bir sürümü için eklenmiş" yazıyor. Oyuna girdiğimde seçeneklerde türkçe seçili olmasına rağmen oyun türkçe değil. Çözmek için ne yapmam gerekiyor? Ya da sizin modu güncellemeniz mi gerekiyor?

Mod yeni gelen Fate of İberia için daha güncellenmedi o sebeple beklemen gerekiyor.
Çeviri konusunda yardımcı olmak isterim. Discorda yazdım ama cevap veren olmadı. Siz yönetici misiniz bilmiyorum ama belki yorumu görürler bi şekilde iletişime geçebiliriz.
Ara
(03-06-2022, 14:01)Sekiro :
(03-06-2022, 10:16)SkyWolf :

Çeviri konusunda yardımcı olmak isterim. Discorda yazdım ama cevap veren olmadı. Siz yönetici misiniz bilmiyorum ama belki yorumu görürler bi şekilde iletişime geçebiliriz.

Ben yönetici değlim. Yazılanı okuyunca cevap vereyim dedim sadece. :3
[+] 1 üye SkyWolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1.6 sürümü için yama ne durumda?
Ara
Güzel haberi bekliyoruz.
Ara
Bizde bekliyoruz :)
Ara
Ben de bekliyorum ne yalan söyleyeyim. Şimdiye çıkar diye umut ediyordum. Kısmet.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
ekip tatile çıktı sanırım
Ara
Yama geldi, teşekkürler.
Ara
Paradox plaza indirme linki çalışmıyor ve arattığımda da bulamıyorum, acaba yeni güncellemeden sonra bu mod paradox plazadan kaldırıldı mı? Eğer öyle ise ne zaman indirebilirim?
[+] 1 üye Timur.pax nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Paradox mod'dan indirilemiyor. Yamayı aratıyorum bulamıyorum. İndirme linkine tıklayınca Paradox Modlarının ana sayfasına atıyor. Yama paradox'tan kaldırıldı mı?
[+] 2 üye Aspavati nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
yama indirme yerine atmıyor modlar kısmına atıyor ordandan türkçe yama bulamadım
[+] 1 üye furkan_yen nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-09-2022, 15:17)Duman : Paradox Mods sayfası tekrardan açıldı.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Yama çok iyi. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Yeni güncellemeler ile oyuna eklenmiş olan çevrilmemiş kısımlarında çevirisini dört gözle bekliyorum. Zamanınız bol olsun diyerekten kaçıyorum!
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.