Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu
inasanları full diye kandırmayın yama açıyorum çoğu yer ingilizce 100 yüz yazıyor ama değil muhtemelen cevap vermiceksiniz
Ara
Muhtemelen okumayacaksınız.

(08-10-2022, 11:57)furkan_yen : full türkçe değil bazı yerler ingilizce neden 100 yüz yazıyorsunuz

daha önceden yama indirmiştim o full dü ama bazı yerler ingilizce

(08-10-2022, 12:18)Duman : 1.6 için %100. 1.7 güncellemesi henüz çıkmadı. Yamanın isminde 1.6 ibaresi görülebilir.

Ayrıca biz yamayı sadece Steam ve Paradox Mods'a yüklüyoruz, başka bir yerden indirme yaptıysanız hangi sürümde ne indirdiniz bilmek mümkün değil.

(08-10-2022, 12:20)furkan_yen : yüzde yüz türkçe diye yazıyorsunuz oyuna girince ingilizc çoğu yer

(08-10-2022, 12:22)Duman : Merhaba, spama gerek yok burada yanıtladım.

Yama 1.6 için %100, 1.7 sürümünde oynuyorsunuz, henüz 1.7 çevirisi çıkmadı.
[+] 5 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(12-10-2022, 16:07)furkan_yen : inasanları full diye kandırmayın yama açıyorum çoğu yer ingilizce 100 yüz yazıyor ama değil muhtemelen cevap vermiceksiniz

Yama şahsen en son sürümde kullanıyorum 50 saat kadar falan oldu ve toplasam %5-10'luk bir kısım dışında İngilizce bir şey görmedim. Yani güncelleme bile gelmese sorun olmaz şu noktada oyuna bir şey ekledikleri yok güncellemelerde zaten. Önemsiz kendini tekrar eden birkaç tane olay var o kadar.
Ara
Bu tarz oyunları oynayanların bir miktar diğer insanlardan entelektüel olarak ayrılmasını, en azından basit araştırmaları yapmasını bekliyorsun ama olmuyor çok ilginç.
Ara
Ulan durduk yere gecenin 1 inde sinirlendim bak. Para verip de hizmet mi alamadin lan? Orda 1.6 surum diyor de mi? Neyse yani boyle bi tipi muhatap alip cevap vermeyeyim. Gta 5 kitlesinden arkadas.
[+] 2 üye casaryus96 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İşte paradox oyunları sadeleştirip basitleştirince ister istemez böyle insanlar toplanıyor. Olayların geçmişinide hiç bilmiyorlar. Oysaki bu yama oyunla aynı gün çıkarılarak harikalar yaratmış bir ekibin elinden çıktı. Şimdi biraz geçikti diye ağlamayın herkesin işi gücü var. Buraya bu kadar sitem edeceğinize gidin paradoxa sitem edin oyunu türkçe yapsın hazır yamada var bunun üstüne eklerler işte. Biraz yapılan işe saygılı olun. İnsanlar gönüllü çalışıyor.
[+] 3 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-10-2022, 07:08)Semavi7 : İşte paradox oyunları sadeleştirip basitleştirince ister istemez böyle insanlar toplanıyor. Olayların geçmişinide hiç bilmiyorlar. Oysaki bu yama oyunla aynı gün çıkarılarak harikalar yaratmış bir ekibin elinden çıktı. Şimdi biraz geçikti diye ağlamayın herkesin işi gücü var. Buraya bu kadar sitem edeceğinize gidin paradoxa sitem edin oyunu türkçe yapsın hazır yamada var bunun üstüne eklerler işte. Biraz yapılan işe saygılı olun. İnsanlar gönüllü çalışıyor.

Şu yorumu alnından öpebilsem keşke. Tam olarak düşüncelerimi yazmışsınız. Bu insanlar gönüllerinden koparak bu çeviriyi yapıyorlar ve hiçbir zorunlulukları yok normalde. Bunlardan kimisi öğrenci, kimisi işinde gücünde adamlardır belkide. Bilemeyiz ama tabi ki bütün enerjilerini bu çeviriye vermeyecekler veremezler çünkü bu insanların mesleği bu değil ve bu işten para kazanmıyorlar. Tabi ki kendi hayatları olacak. Ben CK oyunlarıyla geç tanışmış ve CK 3 çıkmadan önce CK 2'yi çok oynayıp dil sorunu yüzünden oynayamamış biriyim. Steam'de CK 3'ün çıkacağını gördüğümde ve yine Türkçe olmadığını gördüğümde yaşadığım hayal kırıklığını, bir de oyun çıktığı gün Türkçe Dil desteğinin sürpriz bir şekilde bu ekip tarafından çıkarılışındaki mutluluğumu unutamam. Şimdi ben bu adamlara normalde bile kızamazken neden diye şu an nasıl kızayım ? Ne için kızayım ? Haddim değil. Böyle böyle piyasada çok insanı küstürdüler geçmişte. 

Defalarca Paradox'a mail attım, kampanyalara katıldım ama adamlar Türkçe çıkarmıyor oyunlarını işte. Bence inanılmaz saygısızlık. Her neyse konu dağılmasın, tekrar teşekkür ederim yama için.
[+] 2 üye Hopsin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu aceleci davrananlar,haddini aşarak konuşanlar bu yamayı yapan adamlar sanki buna mecburmuş gibi davranan kitle zaten belli bir yaşın altında bence çok kaale alınacak indanlar değil.
Ayırt etmesi çok basit;

Uluyorsa Kurt'tur, Yalıyorsa İt'tir.
Ara
Steam yorumlarını okudum, okumaz olaydım, çok acayip insanlar var gerçekten.
[+] 1 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güncelleme halen gelmedi? neden bu kadar gecikti çeviri
Ara
Victoria gibi en başında bu oyun türkçe çıkmalıydı.
[+] 2 üye Beyaz_Peynir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kimsede yazmamış siftahı ben yapayım 11 Mayısta çıkacak yamanın çevirisi ne zaman çıkar? :down_face:
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
fb_winter-is-coming-illustr.jpg

Merak etmeyin, duvar sağlam.
[+] 4 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Chapter 2 yaması ne zaman gelir acaba?
[+] 1 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1.9 güncellemesiyle birlikte Türkçe Yama ile girilen oyunlarda başarım alınabiliyor.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Başarımların artık yamalı oyunla da alınabilmesi oyuna başlamam için geçerli tek sebep. Aldık yıllardır yatıyordu kütüphanede Türkçe yama güncellensin de oynayalım.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
[+] 1 üye Zebercet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bekliyoruz
Ara
(25-04-2023, 18:55)MarcussCrassuss : Chapter 2 yaması ne zaman gelir acaba?
Bence komikti, zamanla anlaşılacak şakamın değeri.  :sunglasses:
[+] 3 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
yeni dlc eklendi yeni sürüm geldi? ne zaman türkçe yama yayınlanır bilgisi olan var mı? ya da çalışma var mı
Ara
1.9 yamasını 4 gözle bekliyoruz iyi çalışmalar dilerim klavyenize kuvvet.
[+] 3 üye Limbo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.