Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu
Haziran sonu gelir diye tahmin ediyorum arkadaşlar ona göre pozisyon alın.
Ara
yama gelsin artık neyi bekliyoruz?
Ara
(14-05-2023, 12:12)taylanhavertz : yama gelsin artık neyi bekliyoruz?

Tabi efendim hemen.
[+] 1 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yamayı büyük bir heyecanla bekliyoruz, elinize sağlık. İnşallah en kısa zamanda çıkar. Kolay gelsin arkadaşlar.
Ara
Türkçe yama olmadan oyuna kendimi verip RP yapamıyorum, yama şart :)
Ara
(14-05-2023, 12:12)taylanhavertz : yama gelsin artık neyi bekliyoruz?
O kadar çok şeyi bekliyorlarki... Şöyle söyleyeyim; St ekibi diğer yamaların aksine "stringleri çevir,gerisini salla" mantığıyla iş yapmak yerine kod bloklarını düzenleyerek hata payını 0.00000000001 gibi ufak değerlere indirmeye çalışıyorlarki şişen bir error.log dosyası bize musallat olmasın
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 6 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni dlc duyruldu bari o zaman çıkartın da 3 ayda onu beklemeyelim.
[+] 1 üye jack dé mol nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-06-2023, 20:01)jack dé mol : Yeni dlc duyruldu bari o zaman çıkartın da 3 ayda onu beklemeyelim.

Beklemek istemiyorsan oyunu ingilizce oyna?
[+] 2 üye BeRDuSH nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-06-2023, 20:01)jack dé mol : Yeni dlc duyruldu bari o zaman çıkartın da 3 ayda onu beklemeyelim.

Beklemek istemiyorsan oyunu ingilizce oyna?

İstediğim gibi oynarım SANANE?
Ara
Kahkaha atmalık sohbet.
Ara
Legacy of Persia nerede kaldı yahu?
Ara
(16-06-2023, 00:27)MarcussCrassuss : Legacy of Persia nerede kaldı yahu?
Beklemek istemiyorsan son çıkan dlc ile oyna
Ara
(16-06-2023, 00:36)Semavi7 :
(16-06-2023, 00:27)MarcussCrassuss : Legacy of Persia nerede kaldı yahu?
Beklemek istemiyorsan son çıkan dlc ile oyna
Yanlış anlaşıldı bu DLC'nin Türkçe yamasını sordum.  :confused:
Ara
kahkaha atmalık sohbet
[+] 1 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hocam öncelikle ellerinize sağlık. Yamanın güncellenmesi için belli bir tarih var mıdır?
[+] 1 üye Tarlacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
sizleri bekliyoruz iki gözüm..
Ara
Hergün girip bakıyorum yama düşmüşmü diye . bazen uyanıp gelip bakıp geri gidip yatıyorum . o kadar hevesle bekliyorum yamayı :D
Ara
Xbox Gamepassden oynuyorum. Çeviriyi paradox modstan abone olduktan sonra oyun güzel bir şekilde türkçe oldu. Gözlerime inanamadım tamamen düzgün ve güzel bir çeviri. Türkçede bilmediğim kelimelerde varmış ağzım açık kaldı resmen. Baya da mutluydum ta ki sürüm uyumsuzluğu nedeniyle bozulan yazıları görünce biraz üzüldüm. Oturdum 1.9 yamasını bekliyorum Microsoft Storenin otomatik güncellemesini kapattım. Umarım 1.9 sonrası oyuna bir güncelleme daha gelirse (umarım gelmez) sürümde kalmayı başarırım. Crusader Kings 3 ün oynanış mantığını pek bilmiyorum deneyimlemeyi bekliyorum. Düklük yönetme olayını çok merak ediyorum. Ortaçağ çizgi romanlarını okumayı çok severim ve kendi hikayemi yazmak beni içine çeken çok çeken bir şey. Biraz boş yaptım farkındayım. %100 çeviri yolunda başarılar ellerinize sağlık. :ok: :ok: :ok: :heart: :ok: :ok: :ok:
[+] 1 üye TryLuckZ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Belki bayram hediyesi gelir diyordum fakirin yüzü gülür mü ağam, siz yapında bekleriz elinize sağlık :heart:
Ara
Merhaba.
Eylül ayındayız, en azından gidişat nedir yakın mı yoksa daha var mı? Bir şey diyebilen? 1.10 yama hakkında
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.