Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu
(02-04-2024, 15:24)Veldora :
(02-04-2024, 15:08)casaryus96 : Sevdigim kizdan mesaj beklemedim su yamayi bekledigim kadar :D Gunde 10 kere foruma giriyorum kontrol etmek icin.Cikinca da 3-4 gun oynayip oyunu silecegim onu da biliyorum ama bekliyorum iste :D
Bende aynısıyım okulda bile arada bakıyorum çıkmış mı diye

Valla ben de sizin gibiyim, bayram hediyesi olarak hafta sonu gelir belki :D
[+] 1 üye Paladin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hayırlı Olsun. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Teşekkür ederiz35Exs7p.png
[+] 2 üye Spirit14 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Allah be elinize kolunuza sağlık
[+] 1 üye Veldora nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Helal olsun be vallahi sevindirdi gece gece.
Ara
uZ56C64.png
Hayatımda gördüğüm en iyi yama yapanların tekrar tekrar eline sağlık
Ara
Yukarıdaki çeviri @TurkJedi'a ait.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merhabalar, bugun yayinlanan update ve dlc icin yama calismaniz olacak mi ?
Ara
Turkce yama gelene kadar ortacag havasina girmek ve donem hakkinda bilgi sahibi olmak icin bir kitap onereyim o zaman:Araplarin Gozunden Haçli Seferleri. Yazar:Amin Maalouf. Olaylarin icindeymiscesine her seyi teferruatiyla anlatiyor.
[+] 1 üye casaryus96 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-09-2024, 00:09)casaryus96 : Turkce yama gelene kadar ortacag havasina girmek ve donem hakkinda bilgi sahibi olmak icin bir kitap onereyim o zaman:Araplarin Gozunden Haçli Seferleri. Yazar:Amin Maalouf. Olaylarin icindeymiscesine her seyi teferruatiyla anlatiyor.
Ben de El Cid dizisine başladım havayı yakalamak için
Ara
(Dün, 15:36)Spirit14 :
(25-09-2024, 00:09)casaryus96 : Turkce yama gelene kadar ortacag havasina girmek ve donem hakkinda bilgi sahibi olmak icin bir kitap onereyim o zaman:Araplarin Gozunden Haçli Seferleri. Yazar:Amin Maalouf. Olaylarin icindeymiscesine her seyi teferruatiyla anlatiyor.
Cok saglam dizi 2. Sezonu cekileydi iyiydi.
Ara
(Dün, 16:42)casaryus96 :
(Dün, 15:36)Spirit14 :
Cok saglam dizi 2. Sezonu cekileydi iyiydi.
Prime da 2.sezon var gözüküyor knk
Ara
Arkadaşlar ben oyunu Game Pass üzerinden oynuyorum herhangi bir DLC'de satın almadım ama oyuna modu Paradox üzerinden eklediğimde mod sürümünün oyun sürümüyle aynı olmadığını bu yüzden sorun olabileceği yazıyor. Oyuna girdiğimde de çoğu şey türkçe ama bazı şeyler ingilizce bile değil label_table falan yazıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Ara
(Dün, 18:18)lex312 : Arkadaşlar ben oyunu Game Pass üzerinden oynuyorum herhangi bir DLC'de satın almadım ama oyuna modu Paradox üzerinden eklediğimde mod sürümünün oyun sürümüyle aynı olmadığını bu yüzden sorun olabileceği yazıyor. Oyuna girdiğimde de çoğu şey türkçe ama bazı şeyler ingilizce bile değil label_table falan yazıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Oyunu mevcut türkçe yama ile oynarsan bu şekilde çevrilmemiş yerler boş gözükür. Türkçe yama güncellendiğinde o boş alanların hepsi çevrilmiş şekilde dolu olacak. Oyunu Türkçe yamasız oynarsan bütün yazıları tam olarak görürsün.
[+] 1 üye dark prens nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bekliyoruz ama acaba bir çalışma var mı? Eğer yeni dlc çevriliyorsa ufak bir güncelleme bizi çok mutlu eder.
Ara
Yama iptalmiş arkadaşlar
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(6 saat önce)Semavi7 : Yama iptalmiş arkadaşlar
kesin mi hocam?
Ara
Bu sürüme kadar geliştirilmiş bir yama var, umarım devamı gelir. Duman yazmadığı için hala ümit var bence :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.