Crusader Kings III Türkçe Yama - İndirme Konusu: 1.12 (%100)
(31-03-2024, 12:23)MarcussCrassuss :
(31-03-2024, 12:09)-Onur- : Öncelikle uğraşlarınız için gerçekten çok minnettarım teşekkür ederim.
Bahsettiğiniz bu olayda haklısınız ancak nasıl desem ben yama ne zaman güncellenecek diye sesiz öyle her gün buraya gelip kontrol eden biriyim.
Kendini bilmezler yüzünden sinirlenip bizi madur etmeyin lütfen.
Sizi çok uğraştırıyorlarsa paradox tarafında sizde belirttiğiniz gibi eskiden reklamlı sitelerden filan diye olmadı o şekilde buradan paylaşın ben razıyım yapacak bir şey yok modsuz kalıp oyunu oynayamamaktansa bu şekilde en azından ulaşabiliriz.

Birde bu paradox da sürekli neden raporlanıyor güncel değil güncellensin diye mi?
Öyleyse bu sitede yazılabildiği gibi orada yani paradox da bir bilgi yazılabiliyor mu pek bilgim yok yazılabiliyorsa güncelleyeceğiz raporlamayın gibi yazılsa belki azalır mı raporlama işi
Strategyturk ekibi isterse o sağdan soldan bet reklamı, dullar koca arıyor reklamı çıkan tıkladıkça reklam çıkan, 30 saniye bekledikçe başka sitelere gidip 2 saatte indiremediğin sitelere de koyabilirdi ya da paralı yama yapabilirdi ki sürekli güncelleme alan bir oyun her yıl en az 2 kez abonelik alınabilirdi ki bu bence hala makul, onlar bunları seçmedi. En kötü dışarıdan takip edeceksin yamayı, güncellenince oynayacaksın ki zaten bir güncelleme gelince dengesiz geliyor 1 ay beklemek 2 ay beklemek oyunu daha stabil oynamak demek aslında ya da gelip burada paylaşımda bulunacaksın ama insanlar anlamsız şekilde daha önce bin kez sorulmasına rağmen önceki mesajaları dahi okuma zahmetine girmeden üzerine yamayı şikayet ediyor. Bu adamların değil kitlenin uğraşması lazım biraz. Raporlama, şikayet nedir yahu?
Evet aynen biraz sabır raporlamak gerçekten gereksiz. 
Burada konuşuluyor yama güncellendi denemesi yapılacak filan adamlar takip etse sabırla beklese sıkıntı olmayacak.

Raporlayınca çabucak olacak sanıyorlar galiba aklım fikrim almıyor ben neden raporlamıyorum bekliyorum ben mi akılsızım  :sweatsmile:

Gerçekten iyi niyeti suistimal etmekte bizim halkımızdan malesef ama malesef üzerine daha iyisi yoktur sanırım.
[+] 1 üye -Onur- nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şikayet eden arkadaşlar burayı okuyorsa terbiyesizleşmesinler. Ne çok şımarık velet dolu ortalık ya. Kimsenin babasının uşağı yok burada. Adamlar tertemiz iş yapıyorlar darlamayın işinize bakın. Yama iptal olsa hoşunuza mı gidecek?
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şikayet edenler burayı okumuyordur. Farklı kullanıcı profilleri. Sağdan soldan bir şekilde yamadan haberdar olup Game Pass üzerinden veya korsan oynadığı oyuna indirip doğru yanlış bir şeyler yapıp kurar. Oyuna girince çevrilmemiş olan yerleri görür, bu bozuk der raporlar.
[+] 4 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-03-2024, 11:47)Duman : poXz5Rf.png

Bu sefer de geri getirebildik.
Rahat ol sen... İstedikleri kadar raporlasınlar. Piyasadaki en kaliteli yama bu. Her türlü onu getirecek Paradox
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-03-2024, 23:10)korkusalan :
(31-03-2024, 11:47)Duman : poXz5Rf.png

Bu sefer de geri getirebildik.
Rahat ol sen... İstedikleri kadar raporlasınlar. Piyasadaki en kaliteli yama bu. Her türlü onu getirecek Paradox
Yamayı kaç gündür yanlış forumdan takip ediyormuşum. Yamayı neden raporluyorlar ki anlamadım
Ara
(31-03-2024, 07:56)Duman : Yama yoğun bir şekilde raporlanması sebebiyle Paradox Mods'tan kaldırıldı, bu toplamda 3. kez oluyor. Bu durum hep de yamanın henüz güncel olmadığı zaman aralıklarında gerçekleşiyor, tahminimiz oyuncuların yamanın güncellenmesi için Paradox'a raporladığı şeklinde. Bu zamana kadar Paradox bu gibi durumlarda yardımcı olarak modu tekrardan erişilebilir hale getirdi fakat meselenin bizim için bir soruna dönüşmesi durumunda Paradox Mods'a yüklemeyi durdurabilir, genel olarak bu projeyi sonlandırabiliriz.

Eski oyuncular hatırlar, eskiden yüzdesi belli olmayan yama çalışmaları reklamlı indirme sitelerine yüklenir, insanlar bir dosya indirmek için eziyet çekerdi. Biz Strategyturk'te yamayı kendi sitemizden dahi değil, Steam ve Paradox Mods üzerinden mod olarak abone olunabilir şekilde oyunculara sunduk, bunun bize karşılığının bu şekilde olmaması gerekirdi.

Bu yaşanan durum tamamen bir cehaletten kaynaklandığı aşikar...

Benim tahminim yapılan bu değerli hizmetin, sizden dolayı değil aksine Paradox ekibinden iş birliğiyle yapıldığını düşünüyorlardır diye düşünmek istiyorum. 
Ve gelen raporlanma kesinlikle, bu yapılan güzel iyiliği kullanıp, bir önce yenilenmesinin istenmesi sebebiyle olduğunu düşünüyorum. 

Sayın Duman ve kıymetli ekibiniz lütfen bu projeden, bu hizmetten...
Bu tür cehaletinin farkında olmayan kişiler yüzünden vazgeçmeyin. Bizler sabırla, içimizdeki heyecanın oluşturduğu sabırsızlıkla bekliyoruz ve hep bekleyeceğiz. 
Bu oyundan keyif alıyorsak ve oynuyorsak hep sizin sayenizdedir.

Lütfen onlar yüzünden " kurunun yanında yaş da yanmasın. " kafamızı dağıtan bir oyun var ondan da olmayalım. 

İyi ki varsınız ve bir an önce kıymetli duyurunuzu bekliyoruz :) sizleri seviyoruz!
[+] 3 üye Bay Bilinmeyen nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bunca emeğin karşılığı bu olmamalı. destek olmak adına ne yapabiliriz? paradoxa mail mi atalım?
Ara
Buranın has kitlesi biliyor ki yama hazır olduğunda zaten direk paylaşılıyor. Ama bu raporlama işlemine Paradox'un bir dur demesi gerek. Bu kadar hayatı beleş yaşayıp bir de yama sanki zorunlulukmuş gibi onların istediği vakitte gelmeyince raporlamak bu kadarı ayıp yahu.
Ara
Yama iptal mi oldu şimdi
Ara
Yamayı iptal etmeyin. İptal etmek yerine bağış seçeneğini değerlendirin. Ben oyunu kendi dilimle oynamak istiyorum. İngilizce de çok rahat oynayabiliyorum. Fakat kendi dilimle oynamak istiyorum. Bu yüzden de yaptığınız işe büyük saygı duyuyorum.
Ara
yok iptal olmadı yama kurtarıldı.
kıymetli Strategy Türk Ailesi bu ufak tefek asalaklar yüzünden, bizleri yalnız bırakmadı.
bir önce ki sayfalarda 3 kez olan bu durum yine düzeltildiğini söylendi.
sadece bu tarz insanların, bu durumundan dolayı moral bozukluğu oluşuyor sanki Strategy Türk Ailesi zorundaymış gibi.
halbuki tamamen bize yapılan büyük bir iyilik.

neyse ki çok kıymetli yama çalışanları,
bizleri dediğim gibi onlar yüzünden yakmadı ve yamadan mahrum bırakmayacak.

geçmiş cuma günü multi player etkinliği ile denendi yama,
o etkinlikte çıkartılmış hatalar düzeltilip paylaşacaklar inşallah son zamanlardayız :)

her an gelebilir kutlu haber :)
Ara
Çevirinin yeni oyun versiyonlarına güncellemelerinde bundan sonra elle uğraşmak yerine DeepL ile yaparsanız her ne kadar çok kaliteli olamasa da süreci çok kısaltabilirsiniz diye düşünüyorum. Çünkü bu oyunun güncellemelerinin veya DLC'lerinin sonu gelecek gibi görünmüyor. En başta zaten çıkması gereken halini 5-10 senede anca parça parça yayınlayacak bir sonraki oyuna kadar.
Ara
DeepL ile 2 haftada cikacagina el cevirisiyle 2 ayda ciksin. Curuk yumurta yiyecegime ac kalirim daha iyi.
Ara
Mesele senin hangi tür yamayı tercih etmenle ilgisi yok. Strategyturk ekibi için bu yama çalışması artık biraz sıkıcı olmaya başladı gibi geliyor bana. Onlar uğraşmasınlar diye DeepL mantıklı bir seçim olacaktır. Yoksa isterse şu an yama çalışmasını tamamen bırakabilirler beni ilgilendirmiyor.
Ara
Siz gerçekten nasıl insanlarsınız madem sizi çeviri ilgilendirmiyor niye sabote ediyorsunuz!.
Bizi ilgilendiriyor ve bekliyoruz madem buna ihtiyacınız yok. Ne gerek var Türkçe yama kategorisini takip ediyorsunuz varın gidin oynayın.
[+] 4 üye Bay Bilinmeyen nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hocam öncelikle elinize sağlık, kolay gelsin oyuna yeni başladım ve türkçe yama yapımcısı siz olduğunuzu öğrendim. Yeni yama test aşamasında sanırsam tahminen ne zaman yayımlanır yetkili birisi açıklama yapabilir mi?
Ara
Yorumum biraz yanlış anlaşılmış. Neyse sadece öneriydi yani. Herhangi bir baltalama veya aceleye getirtme gibi bir amacım yok.
Ara
İyi ki varsınız Strategy Türk Ailesi ❤

Müjde çeviri çıkmıştır. :))))))))))

Ne güzel bir hediye oldu ya! ❤
Ara
Emekleriniz için çok teşekkür ederim :)
Ara
(01-04-2024, 01:50)Bay Bilinmeyen :
(31-03-2024, 07:56)Duman : Yama yoğun bir şekilde raporlanması sebebiyle Paradox Mods'tan kaldırıldı, bu toplamda 3. kez oluyor. Bu durum hep de yamanın henüz güncel olmadığı zaman aralıklarında gerçekleşiyor, tahminimiz oyuncuların yamanın güncellenmesi için Paradox'a raporladığı şeklinde. Bu zamana kadar Paradox bu gibi durumlarda yardımcı olarak modu tekrardan erişilebilir hale getirdi fakat meselenin bizim için bir soruna dönüşmesi durumunda Paradox Mods'a yüklemeyi durdurabilir, genel olarak bu projeyi sonlandırabiliriz.

Eski oyuncular hatırlar, eskiden yüzdesi belli olmayan yama çalışmaları reklamlı indirme sitelerine yüklenir, insanlar bir dosya indirmek için eziyet çekerdi. Biz Strategyturk'te yamayı kendi sitemizden dahi değil, Steam ve Paradox Mods üzerinden mod olarak abone olunabilir şekilde oyunculara sunduk, bunun bize karşılığının bu şekilde olmaması gerekirdi.

Bu yaşanan durum tamamen bir cehaletten kaynaklandığı aşikar...

Benim tahminim yapılan bu değerli hizmetin, sizden dolayı değil aksine Paradox ekibinden iş birliğiyle yapıldığını düşünüyorlardır diye düşünmek istiyorum. 
Ve gelen raporlanma kesinlikle, bu yapılan güzel iyiliği kullanıp, bir önce yenilenmesinin istenmesi sebebiyle olduğunu düşünüyorum. 

Sayın Duman ve kıymetli ekibiniz lütfen bu projeden, bu hizmetten...
Bu tür cehaletinin farkında olmayan kişiler yüzünden vazgeçmeyin. Bizler sabırla, içimizdeki heyecanın oluşturduğu sabırsızlıkla bekliyoruz ve hep bekleyeceğiz. 
Bu oyundan keyif alıyorsak ve oynuyorsak hep sizin sayenizdedir.

Lütfen onlar yüzünden " kurunun yanında yaş da yanmasın. " kafamızı dağıtan bir oyun var ondan da olmayalım. 

İyi ki varsınız ve bir an önce kıymetli duyurunuzu bekliyoruz :) sizleri seviyoruz!

Milletimizin özelliğidir, ekmeğini yediği yeri taşlamak, cömertliği, kendisine uzanan yardım elini abuse'lemek. Şuanda bu yama güncelleniyorsa ve bundan kuru bir teşekkür dışında beklenti olmuyorsa yamayı yapan kişilerde peygamber sabrı var derim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.