Deadlock
header.jpg?t=1724452078

Geliştirici: Valve
Yayımcı: Valve
Çıkış Tarihi: Belli Değil

Valve tarafından geliştirilen yeni üçüncü şahıs MOBA oyunu. Oyun şu an erken geliştirme aşamasında olduğundan sadece arkadaşlarınızdan gelen davet ile katılabiliyorsunuz.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Online eşleşme süreleri tüm bölgelerde hafta sonları 2 saat geriye alınmış. Yani artık TSİ 12:00-04:00 arası girilebiliyor.
WhaW8Am.gif
Ara
bu oyunu deneyebilmek isterdim açıkçası
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyuna 700MB bir güncelleme geldi. Bir çok karakter ve eşyada dengeleme değişikliklerinin yanı sıra haritada da pek çok değişiklik yapılmış.
WhaW8Am.gif
Ara
genel kitle oynayamadıktan sonra güncelleme gelse ne olur
Ara
Yukarıda belirtmeyi unutmuşum, ayrıca eşleşme aralığının başlangıcı tüm bölgelerde hafta içi ve hafta sonu 1 saat daha erkene alınmış. Ek olarak Gabe Newell kendisine mail ile ulaşan bir kullanıcıya oyun için key vermiş:

sJhyER0.png
WhaW8Am.gif
Ara
Bi ben alamadım şu oyunu herhalde...
[+] 2 üye Elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bende alamadım
Ara
Bir hafta önce gelen bir güncelleme ile birlikte maç bulma sistemi artık 7/24 aktif olacak şekilde değiştirilmiş. Bunun dışında Orchard isimli turuncu koridor, artık Greenwich isminde yeşil koridor olmuş.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2 el attım. Estetiği çok hoşuma gitti. Arkadaşlarla arada oynayabileceğim bi oyun gibi duruyor. Gerçi herkes noob olduğu için de iyi olabilir.
Ara
Birkaç oyun kazandıktan sonra oyunu oynamayı bilen kişiler gelmeye başlıyor, kendini geliştirmedikten sonra bayağı ezilebiliyorsun.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.