Deniz aşırı ordu geçirememe sorunu
#1
Merhaba, oyunda yeniyim fakat belkide çoğunuza basit gelecek bir sorunum var, ordu mu karşıya geçiremiyorum. Japonya ile oynuyorum, şuan herhangi bir düşman/rakibim yok savaşta değilim fakat taşıma gemileriyle ordumu taşımak istediğimde "düşman kalesi tarafından engellendi" sorunu alıyorum. Yeni kolonileştirmeye başladığım karafu adasına bile gemiyle geçemiyorum. karşıdaki devletlerden askeri erişim alsam bile düşman kalesi engelledi diyor. Düşmanım olmamasına rağmen neden geçiremiyorum ? çözümü bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
Bu arada ordu geçişi vs ile ilgili youtube videosu falan da izledim fakat böyle bir sorun alan görmedim.
https://hizliresim.com/VoviBW

VoviBW
Ara
Cevapla
#2
geçirmeye çalıştığın yer senin toprağında başka bir devlete mi ait
Ara
Cevapla
#3
Savaşta değilsen düşman kalesinin senin geçişini engellemesi mümkün değil, bir çeşit bug olabilir.
Ara
Cevapla
#4
(23-05-2020, 00:14)candrall : geçirmeye çalıştığın yer senin toprağında başka bir devlete mi ait

haritada üzerinde olduğum toprak bana ait koloni ama oraya geçemiyorum. karşı kıyıda kore wu gibi ülkelerden askeri geçiş izni ve müttefiklik aldığım zaman yine kale geçişi engelledi uyarısı aldım.

(23-05-2020, 00:51)Sxario : Savaşta değilsen düşman kalesinin senin geçişini engellemesi mümkün değil, bir çeşit bug olabilir.

herhalde bug bende anlamadım

sorunu çözdüm arkadaşlar kendi hatammış, yönetici konuyu silebilir
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.