Dizi: Better Call Saul (2015)
saul.jpg

Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olarak gösterilen Breaking Bad'in yaratıcısı Vince Gilligan'dan yeni bir dizi: Better Call Saul. Hem de Breaking Bad'in en ilginç karakterlerinden Avukat Saul Goodman başrolde. Enerjik, kurnaz, iş bitirici Saul Goodman'ın ceza avukatlığına başladıktan sonra, suç dünyasına geçişini hikayeleştiren Better Caul Saul, Breaking Bad gibi yenilikçi senaryosu ve kara mizah temasıyla yine çok ilgi çekeceğe benziyor.

Dizinin ilk bölümleri Saul'un Walter White ve Jesse Pinkman ile karşılaşmasından daha öncesine odaklanacak. Ama Breaking Bad'in oyuncu kadrosundan bazı isimleri dizide izleyebileceksiniz.

Dizi Türü: Dram, Komedi, Suç

IMDb Puanı: 9.2 /10
Feed Your Head !!
[+] 1 üye Oberhauser nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk sezonu gayet iyiydi, ikinci sezona bir türlü başlayamadım.
Başlamadığın hata, Better Call Mike diyeyim de merak et biraz. :))))
Ara
Dizi şu an gayet güzel gidiyor. Son bir kaç bölüm iyiydi, finale yaklaştıkça daha da güzelleşeceğini bekliyorum en son (s02e07) bölümden de gördüğümüz gibi.
Ara

4. sezon 6 Ağustos'ta başlıyor, sezon fragmanı yayınlanmış.
Ara
Yeni sezon başlamış.
Ara
4.sezon 7. bölümün başı acayip dokunakl olmuşı.
Ara
Fikrimce Breaking Bad'den daha zevkli bulduğum bir dizi. Büyük ihtimalle bunda "Saul" karakterine duyduğum sempati önemli bir yere sahip. Ayrıca dizide "Jimmy" karakterinin nasıl "Saul" karakterine dönüştüğünü yavaş yavaş yedirmesi çok başarılı yapılmış bir şey.
WhaW8Am.gif
Ara
5. sezon başladı.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de breaking bad dizisi ve el camino filmini bitirdikten sonra bu diziye basladim gayet guzel daha ilk sezondayim ilerde daha da acilir konular bu adamlar dizi yapmayi biliyor
Ara
Ara
Breaking Bad'in ardından Better Call Saul'da da rol alan ve Gus Fring karakterine hayat veren Giancarlo Esposito, Esquire ile bir röportaj yapmış. Röportajda Gus Fring karakterini anlatan bir dizi çekilmesini istediğini belirtmiş.

Gus Fring'in geçmişini kendi kafasında tasarlamış ve dizinin adını da The Rise of Gus olarak düşünmüş. 

Alıntı:“I have this whole storyline in the back of my head that he came from political royalty. I feel like Gus came from the world of order. And that his order came. He was a military man. Out of the military, he gained the ability to observe. You can’t lead unless you can follow… In my brain, he was high up in a military government. He could have stayed there and ran the country. It was handed to him. But he chose a different path to be his own man and to find his own power, regardless of what he was handed. This is what he chose.”
Ara
Bob Odenkirk 6. sezon çekimleri sırasında fenalaşıp hastaneye kaldırılmış. 12 saatten fazla oldu sanırım ve başka bir haber olmaması endişelendirici.
Ara
(28-07-2021, 16:24)Ragnvaldr : Bob Odenkirk 6. sezon çekimleri sırasında fenalaşıp hastaneye kaldırılmış. 12 saatten fazla oldu sanırım ve başka bir haber olmaması endişelendirici.

Kalp krizi geçirmiş, durumu iyiymiş.
Ara
Feci bir karakter ama diziyi biraz uzatmak istemişler gibiydi. Daha öz anlatım olabilirdi.
Ara
IMG_20220411_235104.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni sezon ilk üç bölüm ile başladı.
WhaW8Am.gif
Ara
Sezonun ikinci yarısı bugün başladı.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
6. sezonun ilk kısmını daha birkaç gün önce bitirebildim. Hem çok iyi hem de vasat bölümleri vardı, daha önceki sezondan iyi olmayan tek sezon olabilir. Yine de ikinci kısmından beklentilerim çok yüksek, hayal kırıklığına uğrayacağımı da düşünmüyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.