Dizi: Game of Thrones (2011)
Izlemedim ama iyice sıçmış diyollar:D
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
Ara
Ben Cersei olsam 4. Bölümde bunlar onunla konuşmak için geldiklerinde hazır savunmasızlarken hepsini öldürürdüm. Zaten Cersei dediğimiz kişide ne savaş ahlakı var ne saygı var.
Ara
(14-05-2019, 13:07)Yukare : Ben Cersei olsam 4. Bölümde bunlar onunla konuşmak için geldiklerinde hazır savunmasızlarken hepsini öldürürdüm. Zaten Cersei dediğimiz kişide ne savaş ahlakı var ne saygı var.

ama sen cersei değilsin
Ara
(13-05-2019, 23:34)Nyderrath :
(13-05-2019, 22:48)ragnarl7 : İki önceki mesajı düzelt spoiler yedik sayende.

izlemeyen adamın burda işi ne bu mantığı anlamıyorum ben.

Sızan senaryoyu önceden spoilersiz yazıyorsun editledikten sonra izlemeyen herifin ne işi var burada diyorsun. Nice bro
Ara
(14-05-2019, 15:42)ragnarl7 :
(13-05-2019, 23:34)Nyderrath :
(13-05-2019, 22:48)ragnarl7 : İki önceki mesajı düzelt spoiler yedik sayende.

izlemeyen adamın burda işi ne bu mantığı anlamıyorum ben.

Sızan senaryoyu önceden spoilersiz yazıyorsun editledikten sonra izlemeyen herifin ne işi var burada diyorsun. Nice bro

editlemeyi ben yapmadım yönetici yapmış.

ayrıca alıntıladığım sızan senaryo spoiler içindeydi, benim yazdığım ise mantık hatasını belirttiğim yorumdu. ki tyrionun yargılanacağını şuan 7 yaşındaki bir çocuk bile bilebilir herhal.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara

Hayır spoiler verdiğini yazıp düzeltmeni istiyorum ki yönetici düzeltmiş onu da hala laf sokmak derdindesiniz.
Ara
(14-05-2019, 22:44)ragnarl7 :

Hayır spoiler verdiğini yazıp düzeltmeni istiyorum ki yönetici düzeltmiş onu da hala laf sokmak derdindesiniz.

313glf4.jpg
Ara
Git yazdığını bir daha oku.
Ara
(14-05-2019, 23:24)ragnarl7 : Git yazdığını bir daha oku.

yahu ben orada ölen adam nasıl seçici konsey kurabiliyor diye soru sormuşum.
Ara
5.bölüm bittikten sonra çalan lannister şarkısı 5.bölümden daha çok hoşuma gitti
Ara
Sic Parvis Magna
Ara
Dany'nin Kralın Şehrini yakıp yıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Ara
(17-05-2019, 17:05)Agnostik : Dany'nin Kralın Şehrini yakıp yıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Buram buram cgı kokuyor.
Sic Parvis Magna
Ara
Başka nasıl yapacaklar zaten :D

Benin çok hoşuma gitti valla. aç sezondur bunu bekliyordum. İnsanlar da biliyordu böyle olacağını şimdi beğenmiyorlar.
Ara
(17-05-2019, 20:30)Agnostik : Başka nasıl yapacaklar zaten :D

Benin çok hoşuma gitti valla. aç sezondur bunu bekliyordum. İnsanlar da biliyordu böyle olacağını şimdi beğenmiyorlar.

Başka türlü yapılmış bi ton örneği var ama konudan çok koparız o yüzden gerek yok. Eğleniyosan fazla kurcalama gerisini.
Sic Parvis Magna
Ara
Muhtemelen kitapta da aynı şekilde ilerleyecek hikaye ancak çok daha iyi işlenerek ve doğal görünerek yaşanacak diye düşünüyorum. Dizi kitapları geçince olay örgüsünde sorunlar yaşamaya başladı her ne kadar gidilecek noktayı bilse de.
Ara
(18-05-2019, 01:26)Yohaynes :

Benim tahminimce yazarda dizinin bitmesini bekliyor.
Ara
https://www.youtube.com/watch?v=sgI665jib5Y

Şunu izlerseniz dizi ve kitabın neden farklı olduğunu daha iyi anlarsınız. Çok mantıklı şeyler söylüyor.
Ara
(18-05-2019, 01:26)Yohaynes :

Tyrion Aegon'un yanında değil. Rhaegar'ın oğlu olduğunu iddia ediyor ama değil. Kitapları okudun mu? Bu soruyu sormamı ofansif bulma lütfen Türkiye'de kitap okuma oranları bariz.

200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.