Dizi: Game of Thrones (2011)
(18-05-2019, 08:19)Kurt Knispel :
(18-05-2019, 01:26)Yohaynes :

Tyrion Aegon'un yanında değil. Rhaegar'ın oğlu olduğunu iddia ediyor ama değil. Kitapları okudun mu? Bu soruyu sormamı ofansif bulma lütfen Türkiye'de kitap okuma oranları bariz.

Ara
Bu başlığa giren artık son bölümü izlemiştir sanıyorum. Buradan itibaren spoiler kullanmak bana komik gelecek.

Kitapta Tyrion rotasını Dany'e çevirdi çünkü Jorah tarafından kaçırıldı. Dizi sonu ve kitap sonu aynı olacak bu GRRM tarafından da onaylandı. Benim son ile bir problemim de yok. Sona nasıl geldiğimiz kitapta farklı olacak.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 2 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dizinin ve kitabın sonu aynı olmayacak zira kitabın sonu diye bir şey olmayacak. Martin geçen kendisinin de söylediği üzere yarattığı zibilyon tane storylineı bağlamakta zorlanıyor ve büyük ihtimalle ölene kadar değil iki kitabı bir kitabı dahi bitiremeyecek.
[+] 1 üye TurkJedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Ara
Çok kötü bir son izliceksiniz. Kafa patlatmak istemiyorum bitti gitti. Kitapları da zor okurum hayal kırıklığı bir serüven.
Ara
Star Wars'un yeni üçlemesini bu adamlar çekecek. Hatta SW ile uğraşıp GOT'dan sıkıldılar falan diyorlar. SW'ye yeni 3leme niye yapıyoruz daha 3.yü bitirmedik falan derken bunlarla 4.sü mü çekilir ya? Disney'de aklı başında bir adam varsa Allah rızası şutlasın şunları.
Ara
Game of Thrones'a benzer bişey izledik. Yorumsuz bi finaldi. Neyse ki bitti de kurtulduk.
Sic Parvis Magna
Ara
Ara
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
8.sezonu ısrarla çekmek istememelerinin nedenini anlamış olduk
Ara
(08-05-2019, 10:24)Emirhan :

Vir sapit qui pauca loquitur
[+] 1 üye Emirhan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-05-2019, 05:59)Duman :

öncelikle son sezonu beğenmediğimi belirteyim. daha iyisini bekliyordum. özellikle en büyük hayal kırıklığımı 8x3'de yaşadım.

her şeye rağmen dizi bitti. tv tarihinin en iyi dizilerinden birini zamanında izlediğimiz için şanslı olduğumuzu düşünüyorum. her ne kadar son 2 sezon düşüşe geçmiş olsa da. (bu arada en iyi sezon 2. sezondu bana göre.) özleneceksin game of thrones.
Ara
Yorum yapasım gelmiyor. İyi kötü bitti işte. Tatmin olmadığım bi çok nokta var. Ciğerimin soğumadığı bi çok nokta var. Yapacak bişey yok. Efsane bi serinin adım adım dibe vuruşunu izledik. Daha da kimse GoT falan övmez heralde bu rezillikten sonra. En azından bu da bi tesellidir.
Sic Parvis Magna
Ara
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Game of thrones dediniz dediniz bak şimdi ne oldu
Ara
Çıtayı Allahuekber dağlarına kadar yükselttiklerinden ardından gelen Süphan Dağı falan kesmez gibi görünüyor ama yine iyiydi olması gerektiği gibi ucu açık çok nokta ve hayal gücüne imkan tanıyan sahneler ile bitirdiler. Dizi aleminde raconu kestiler artık dizi aleminde herşey eskisi gibi olmayacak. Lotr dizisi için adamlar boşuna 1 milyar dolar ayırdık demiyorlar sırf bu çıta yüzünden.
q59zb6s.jpg
Ara
Bu dizi de bitti.
Ara
Dizinin sonu ck2 de taht değişikliği sırasında bug oluşmuşta oyun saçmalamış hissi verdi.
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.