Dizi: Game of Thrones (2011)
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ara
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(30-05-2016, 11:46)Duman :

Ara
(23-05-2016, 15:29)Kurt Knispel : Sene 2008 arkadaşlarla Hodor'u çözmüştük. Çokta şey yapmayın yani.

http://asoiaf.westeros.org/index.php?/to...nt-1236249

Müneccimlik yapacak olursam ki bu konuda fena değilim daha önce bu bölümde olacakları az buçuk tahmin ettik farklı bir mecrada. Şimdi olabilecekleri söyleyeyim önümüzdeki bölüm Bran'ı Coldhands kurtarır. Mad King - Jaime sahnesi bekliyorum yine aynı bölümde. Pycelle'de ölebilir. Son olarakta sezon finalinde Bran suru yıkar. İnşa eden ile yıkan aynı isme sahip olacak kelime oyunu yine.

Yarısı tamam bakalım son tahminim tutacak mı :)
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Jaime ve Brienne Riverrun'da karşılaşacak diye bekliyorum ben.
Acaba tek Lady Stoneheart bekleyen ben miyim?
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
(30-05-2016, 19:16)Duman : Jaime ve Brienne Riverrun'da karşılaşacak diye bekliyorum ben.

Fragmanda var zaten.

Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Tommen'in ölümünden sonra kime geçeceğiyle ilgili bir veraset kanunu yok, büyük ihtimalle güçlü ve tahta yakın olan Tyreller tahta oturur, kimsenin aa sırada Daenerys var onu çağıralım demeyeceğine emin olabilirsiniz. Tabi dizi için geçerli bu kitapta Myrcella var sırada, ona da bir şey olursa da büyük ihtimalle bu kadar şey olana kadar Aegon VI çoktan Kings Landing'e gelmiş olur ve tahta geçer.
Ara
(30-05-2016, 21:10)GamerGenc : Acaba tek Lady Stoneheart bekleyen ben miyim?

Tüm Reddit alemi bunu bekliyor açıkçası. Ben de şaşırmam, hikaye akışı o noktaya geliyor bence. Ya LSH lazım, ya da onun rolünü alacak biri. Blackfish olur, Arya olur, Brienne olur... Onun rolünü alacak birisi lazım ama. 
Ara
Çok güzel bir bölümdü sonunda yeni yerler yeni insanlar yeni olaylar gördük. Cleganebowl olur dedim, kesinleşti. Arya o bıçak darbelerinden nasıl kurtulacak Allah rızası için midesini deldi kızın. Ayrıca Lord Edmure'a gram acıyamıyorum çünkü onu oynayan aktör Outlander dizisindeki  dungeon bdsm gaycı Jack Randall.

Ara
Lady Mormont'un 3 ejderhası olsa dizi 2 sezon önce biterdi.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
http://asoiaf.westeros.org/index.php?/to...to-heresy/

Teorilerin paylaşılıp tartışıldığı 60-70 konuluk bir arşiv.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Yedinci ve sekizinci sezonda bölüm sayısı azalacak deniyor doğrumu?
Ara
7.sezon 7 bölüm, 8.sezon 6 bölüm olucak. Normalde gelecek sezon bitireceklerdi 10 bölümle ama ek 3 bölümlük bütçe almışlar.
Ara
Cleganbowl ile ilgili...

Cleganebowl gerçekleşecek iye kesin beklemeyin derim. Sandor'un gititği yol pek King's Landing'e çıkacak bir yol değil. Bana daha çok BwB'dan intikam almaya gidip onlara katılabilirmiş gibi geliyor. Dizi için konuşursak Cleganebowl çok iyi reyting getirir ama olacağını sanmıyorum.

Arya ile ilgili...

Arya'nın ihtiyacı olan yardımı Lady Crane yapacak gibi duruyor. Ya da nerede olduklarını bilmediğimiz Theon Greyjoylu Ironfleet ekibi. Theon'un diğer Starklara yaptıklarından sonra Arya'ya yardımcı olması mantıklı olur gibi. Ama dizi açısından olacak olan büyük ihtimalle Lady Crane'in yardımı olacak.

Jon ile ilgili...

Dizide Stannis'in rolünü yükledikleri Jon çok büyük ihtimalle Battle of Bastards'ı kazanacak, bunu yaparken de Sansa'nın mektubu gönderdiği kişi, büyük ihtimalle Robert Arryn, şovalyeleriyle yardıma gelecek ve zaferde kilit rol oynayacak.

Sansa ile ilgili...

Sansa'nın Taht Oyunlarında bir kukladan kuklacıya dönüşmesini izliyoruz her bölüm yeni adımlarla. Bu sefer o mektubu büyük ihtimalle Robert Arryn'e gönderdi, bunu yapmaktaki amacı Littlefinger gibi bir çıyandan bağımsız hareket etmek olabilir. "Sen kimsin, ben Sansa Stark'ım" hesabı...
Ara
76561198032000419.png
Ara
Mektup Littlefinger'a gitti kesin bilgi, zaten velede gönderip napcak o veletten hayır gelir mi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.