Dizi: Game of Thrones (2011)
[+] 6 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Dizi izleyicileri her şeyden tatmin oluyor, son bölüm dahi 9,3 puan almış, eleştiriler tek tük ben anlam veremiyorum. Geçen sezonda çok büyük saçmalıklar yaşandı ancak diyaloglar ve senaryo hala kurtarıyordu, şu an tamamen koptu gitti ve hala "'efsane bölümdü, izlediğim en iyi bölümdü" diyenler var, garip.
[+] 1 üye Awake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çünkü dizi popülist gidiyor, çoğu insan GoT hayranları kadar ayrıntılı izlemiyor. Savaş, aksiyon, plot twist iki de meme tamam işte.
[+] 3 üye human nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
HBO'yu hacklemişler, sonraki bölümlerin senaryoları sızmış. Bulamadım internette henüz ama şunlar var:

https://green-chili.blogspot.com.tr/2017...e.html?m=1
Ara
Bu o hacklemeyle alakalı değil, aylardır olan bir şey.
Bulamadığımı yazdım zaten, bulamadığım şeyi buraya nasıl atayım?
Ara
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-08-2017, 18:02)Lothebork :

Güzel çalmışsın aferin xD

Edit:

[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
4. bölüm saçmalıklar tüm hızında devam ediyordu, ama güzeldi. Yiğidi öldür hakkını yeme, bütçeyi dökmüşler bölüme.

1080p versiyonu çıkana kadar önermem izlemenizi.
Ara
Ara
Dizi senaristlerin elinde çok kötü oldu, kitaptan uzaklaştıkça işte böyle saçma bir şeye dönüştü. Ben izlemeyi bıraktım şahsen yeni kitabın çıkmasını bekliyorum. Stannis'in böyle saçma bir sona uğradığı diziyi izlemek bünyeye zarar veriyor. O adamı da öldürürler her şeyi de yaparlar. 3-4 sezon gelişimi olan bir karakteri kısa kesip saçma bir sonla dizide bitirirler işte. Onlar bir an önce diziyi bitirmeye bakıyor.
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Ara
Ara
Kepazelik devam ediyor. 6 sezonda bozulmalar çoktan başlamıştı. 7 sezonda artık elle tutulur hiçbir nokta yok. Yazar da bu konuda çok hatalı. Sen 20 yıldır seriyi bitiremezsen adamlar gelir serinin içine eder.
"... Egemen sınıfın düşünceleri, bütün çağlarda, egemen düşüncelerdir, başka bir deyişle, toplumun egemen maddi gücü olan sınıf, aynı zamanda egemen zihinsel güçtür.."
Ara
(04-08-2017, 22:07)PashaZade :

Ney?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.