Dizi: Gen V (2023)
MV5BNjViMjgwYTMtMDhiYi00NzdkLTgyYTItZDlj...@._V1_.jpg

The Boys dizisinin spinoffu'dur. Üçüncü ile dördüncü sezon arasındaki zaman diliminde geçiyor ve konusu üniversite çağındaki genç superler.

Çıkış tarihi: 29 eylül 2023
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
İlk bakış

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
İlk Fragman 

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Aslında konusu fena değil fakat şöyle bir sıkıntısı var gizem yaratamamışlar. 3 bölüm yayınlanmış bu 3 bölümde yavaş yavaş çözmemiz gereken gizemlerin cevaplarını ilk bölüm üstümüzde fırlatıyorlar ve her şeyi bilerek izliyoruz. İlk bölümün sonunda öğrensek çarpıcı bir son olacak bir şeyi bölümün ilk sahnesi yapmışlar.
Kim editlediyse kafasına tüküreyim. İlk bölümden tüm izleyicileri tutmamız lazım diye not mu geldi amazondan abicim.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk üç bölüm hoşuma gitti ama ilk sahne konusunda cemale katılıyorum o sahne birinci bölümün değil ikinci bölümün bile final sahnesi olabilirmiş bence.
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dördüncü bölüm güzeldi. Sonunda ne olduğunu anladığımı söylemek yalan olur, @cemal gizem yaratamamasından yakınmıştı ama bu bölümün sonu tam olarak gizem olmasa da kesinlikle sonraki bölümü bekletiyor.
Ara
(09-10-2023, 19:59)isocuk : Dördüncü bölüm güzeldi. Sonunda ne olduğunu anladığımı söylemek yalan olur, @cemal gizem yaratamamasından yakınmıştı ama bu bölümün sonu tam olarak gizem olmasa da kesinlikle sonraki bölümü bekletiyor.

Çocukların güçlerini güzel kullanıyorlar dizide
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Güçler bu dizide hikayeyi boys'a kıyasla çok daha fazla etkiliyor gibi
Ara
Genc odakli dizi olmus sosyal medya bagimlili cinsellik ve kufur odakli biraz simdilik konu cok ilgi çekici degil ama yapim efektler karakterler guzel. Tabi boysun ilk iki uc bolumundeki kalite yok bakalim ilerleyen bolumlerde nolcak
Ara
Daha önce dizi gizem yaratmamamış diyordum bu sefer çok daha kötü. İzleyicinin aklına hakaret eden dizinin tüm sezonunu tekte anlatan bir bölüm olmuş. Dördüncü bölüm sonunda merak ettirdiler diyordu isocuk ama orada set up ettikleri şeyde tahmin ettiğim hem çıktı hem de direkt 1 bölümde çıktı.

Senaryoyu kağıt üstünde özet geçsen fena bi hikaye gibi durmaz ama özellikle editing çok kötü. Senaryo çokta iyi işlenmemiş.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Büyük oranda @cemal'e katılıyorum diyebilirim, önceki bölümdeki tüm set up bölümün ortasına doğru çözümlendi. Dizide şuan gizem olarak nitelendirilebilecek tek şey mary'nin gizemli benifactor'ünün kim olduğu sanırım Dizinin kronolojideki konumundan tam emin olamıyordum, vought international kanalındaki bazı eski videoları izleyince anladım sezon 2'den sonraki 1 yıl içerisinde geçiyor, hatta birkaç ay sonra sanırım. Ama daha çok şaşırdığım kısım bu spinoff'un daha sezon 3 çıkmadan önce planlanmış olması
Ara
(17-10-2023, 17:37)isocuk : Büyük oranda @cemal'e katılıyorum diyebilirim, önceki bölümdeki tüm set up bölümün ortasına doğru çözümlendi. Dizide şuan gizem olarak nitelendirilebilecek tek şey mary'nin gizemli benifactor'ünün kim olduğu sanırım Dizinin kronolojideki konumundan tam emin olamıyordum, vought international kanalındaki bazı eski videoları izleyince anladım sezon 2'den sonraki 1 yıl içerisinde geçiyor, hatta birkaç ay sonra sanırım. Ama daha çok şaşırdığım kısım bu spinoff'un daha sezon 3 çıkmadan önce planlanmış olması

Dizinin normal kısımlarında değilde haber gibi olan kısımlarında homelanderin s3 finalinde yaptığı şeyden bahsediliyor. Official olarak sezon 3-4 arası fakat fiilen alakası yok tabi.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
6. bölüm oldukça filler gibi geldi bana, zaten bilmediğimiz bir şey yaşanmıyor gibi.
[+] 2 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-10-2023, 22:43)isocuk : 6. bölüm oldukça filler gibi geldi bana, zaten bilmediğimiz bir şey yaşanmıyor gibi.

Bence hic filler gibi degil, daha cok karakter gelisimi bolumuydu. Her karaktere dair seyler gorduk.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-10-2023, 08:37)yafeshan :
(20-10-2023, 22:43)isocuk : 6. bölüm oldukça filler gibi geldi bana, zaten bilmediğimiz bir şey yaşanmıyor gibi.

Bence hic filler gibi degil, daha cok karakter gelisimi bolumuydu. Her karaktere dair seyler gorduk.

İll iki bölümün tekrarıydı sadece bilmediğimiz yeni bir şey görmedik. Sarı kız kardeşiyle olan hikayeyi anlatmıştı zaten siyah kızın hikayesini de görmüştük.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(21-10-2023, 11:56)cemal :
(21-10-2023, 08:37)yafeshan :

İll iki bölümün tekrarıydı sadece bilmediğimiz yeni bir şey görmedik. Sarı kız kardeşiyle olan hikayeyi anlatmıştı zaten siyah kızın hikayesini de görmüştük.

Andre'de daha önce foreshadowlanmış olsa da bilmediğimiz bir şey gördük, Jordan'da gördüğümüz şey tahmin edilebilirdi ama gene de onaylanmış oldu.
Ara
Ara
7. bölümü izledim bugün, dizi kendi içinde tüm set upların bir bölümlük olması durumuna devam ediyor ama sanırım bu bölümün amacı daha çok sezon 4 için set up şeklindeydi.
Ara
Arkadaşla 7 bölümü konuşa konuşa bing'ledik. Baya eğlenceliydi son sezon boys kalitesinde bence. Boys 4. sezon'a setup kurma konusunda da isocuğa katılıyorum. Gelecekte boys izleyeceklerin izleme sırasını karıştıracak bir yan dizi gibi duruyor şimdilik.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.