Dizi: Good Omens (2019)
919V8SaYT7L._RI_.jpg

Kıyamet yaklaşıyor, bu da dünyadaki yaşama oldukça düşkün olan bir melek ve iblisin kıyameti durdurmak için işbirliği yapmak zorunda kalacağı anlamına geliyor.  Çok geç olmadan deccalı durdurmalı ve kıyamete engel olmalılar.

Başrollerd: Michael Sheen, David Tennant, Adria Arjona
Türler: Fantastik, Dram, Komedi
Yönetmenler: Douglas Mackinnon
Yapımcılar: Phil Collinson, Josh Dynevor, Paul Frift, Tim Bradley
Amazon Yaş Kategorisi: 16+ Genç Yetişkinler
Yardımcı oyuncular: Miranda Richardson, Michael McKean, Jack Whitehall, Nick Offerman, Mireille Enos
IMDB: 8.1
Ara
6 bölümlük bir mini dizi. Oyuncuların performansı çok iyi sırf bu yüzden bile izlenebilir prime abonesi olursanız kaçırmayın derim.
Ara
Sanırım geçen sene izlemiştim. Evet beğenmiştim fakat beklentim daha fazla olduğundan benim puanım 7 olur hatırladığım kadarıyla.
Ara
Geçenlerde bitirdim, fena değildi ama çok da güzel denemez. Rzenma'nın da dediği gibi oyuncuların performansı çok iyi, bir çok noktada meraklandırıcı sahneler var, acaba buradan nereye gidecek diyorsunuz. Konu tekdüze gibi gözükse de, beklenmedik şeyler çıkabiliyor. Özellikle başrollerdeki oyuncular çok eğlenceli ve bir şekilde kendine bağlıyorlar izleyiciyi.
Kötü yanlarından biri bazen olaylar çok karışıyor, çok fazla girdi var ama hangisinin ne zaman nerede sonuçlanacağı tam belli değil. Bu insan burada ne yapıyor veya ne alaka falan diyorsunuz. 6 bölüm, sıkmadan keyifle izleyebilirsiniz.
Ara
Dini ve tarihi göndermeler güzel. Oyuncular da harika. 6 bölümlük iyi güzel bir dizi. Çocuk kısımları kötü sadece.
Ara
Sezon 2 trailerı yayınlandı.

[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.