Dizi: House of Cards (2013)
44br4jeEGdkNdS3R7if28W0qC0K9rhzsbWJQOQ0v-m8.png
House of Cards ile ilgili mesajlar bu konu altında bulunur.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Muazzam bir şekilde geliyor, izlediğim en hoş dizilerden biri. 
4. sezonu çıktı.
Altyazılar gelse de izlesek.
Ara
Yeni sezonun şu ana kadar 7. bölümüne kadar izledim(HD versiyonlarının daha hızlı düşmesi lazım torrente), çok iyi şu ana kadar. Böyle devam ederse dizinin en iyi sezonu olabilir.
Ara
7. bölümde tanıdık bir yüz var. Adamın oynadığı diziler değişiyor yapmaya çalıştığı şey hep aynı.
1nci Bolumun özeti:

Görsel

2nci bolum:

frank-underwoord-power.png
Ara
Bolum 3

CJvoU8BVEAAXIEC.jpg
Ara
4. sezonu beğendim, daha 6. bölüme geçtim. Böyle devam ederse bu sezon efsane sezonlar arasına girecek gibi. Bayılıyorum şu diziye. Kalite akıyor.
Ara
Ara
Prison Break izleyin hocam herkese öneriyorum 4 sezonluk dizi bu yıl hazziran da yeni sezzon çıkıcak
Ara
5 sezon çıkmış, forum size emanet.
d38_56ogGhIbKhdQqI2x_vtkQJGKMRfqnxCY-KbT...583f594dff
pWJO60.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Önümüzdeki sezonun final sezonu olması bekleniyormuş, normalde daha uzun olacakmış sanırım ancak 6. sezonun son olacağına karar vermişler - birçok yerde bu gelişme House of Cards iptal edildi şeklinde geçiyor: http://tvline.com/2017/10/30/house-of-ca...in-spacey/

6. sezonun çekimleri 2 hafta önce başlamış.

Dizinin gidişatından açıkçası ben 5. sezon final olacak diye bekliyordum, sezonun sonunda felaket saçmaladılar, heralde 6 final olacak dedim. Meğer daha fazla sezon yapma planları varmış, Kevin Spacey ile alakalı son haberler doğrultusunda bu dizinin ilerlemesi pek mümkün görünmüyor.
Üzücü bir yazı: https://www.reddit.com/r/television/comm...bsolutely/

Son sezonu izlemeyi düşünmüyorum.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.