Dizi: Kingdom (2019)
Kingdom-KDtp001-696x1031.jpg

Kingdom, hanedanlığı etkisi altına alan salgından kurtarmaya çalışan bir prensin kötülüğe karşı açtığı savaş konu ediliyor. Güney Kore’de hüküm süren bir krallık, yozlaşma ve açlık karşısında diz çökmek zorunda kalır. Krallığın başına gelen felaketler yalnızca bununla da sınırlı değildir. Bulaştığı insanı canavara dönüştüren bir salgın hızla yayılmaktadır. Ölen kral ve diğer insanlar salgının etkisi ile canavar olarak dirilir. Haksız yere ihanetle suçlanan veliaht prens, babasının başına gelenleri öğrenmek hanedanlığa doğru yola koyulur. Prens, halkını kurtarıp salgının tüm ülkeye yayılmasını engellemek için karşısında bulunan yeni türdeki düşmanlarla mücadele etmek zorundadır

Çıkış Tarihi: 2019
Başroller:Ju Ji-hoon,Ryu Seung-ryong,Bae Doona
Yaratıcılar:Kim Eun-hee,Kim Seong-hun,Park Inje

1. sezonu bugün bitirdim, 3. sezon onayı var mı yok mu emin değilim. Corona dolayısıyla iptal bile olabilir. Ben sevdim, tavsiye ederim.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
1. Sezonu konusunun ilgilnçliği nedeniyle izleyip bitirmiştim. İkinci sezon ise kesinlikle dizi ekibinin değil, yazarın beceriksizliği yüzünden çok çerezlik olmuş bence. Karakterler inanılmaz karikatürleşiyor, olay örgüsü bayağılayışor. Sahi belki ilk sezonda da öyleydi de Ortaçağ Koresi'nin ilginçliği yüzünden ben fark edemedim. Üçüncü sezon çıkarsa hemen izlemeyeceğime eminim.
Ara
Ben 7 senelik atlamaya ne gerek vardı anlamadım.
Başkente geçmeleri ve salgının olduğu kapalı kaldıkları yerden çıkmaları çok hızlı gerçekleşti. Başkentteki sahneler iyiydi ama komple 3. sezona yedirebilirlerdi.
Kapanışı çok merak uyandırmadı. Çin'e akarsak işler değişir tabi, sanmıyorum.
Ara
Jun Ji-hyun, Ashin olarak döktürmüş. Özel bölümü çok beğendim. Bir tane özel de prens için gelecek sanırım. Sonra 3. Sezonu izleyebileceğiz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.