Dizi: Love Death+Robots (2019)
Netflixte bulunan ve her bölümü kendine has animasyon kalitesi ve hikayesine sahip olan bir dizidir. Çok ilginç konuları ele alan bölümleri vardır.
1-81.jpg
[+] 1 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zaten 5-10-15 dakikalık olduğu için bölümler 2 günde 18 bölümün hepsini izledim. İlginç ve kaliteli yapımlar.
Ara
Sevdiğim bir çok bölümü oldu, bir sıralama yapar isek;
Not: Bölümlerin isimlerini hatırlamıyorum.
1- Telepatik Örümcekli Bölüm
2- Yoğurt
3- 1942 Sibirya'sında ki bölüm
4- İlk Bölüm
5- Mekanik Avcı nın olduğu bölüm
Ara
Her bölümü bir diğerinden etkileyici olan yapım. İkinci sezonunu iple çekiyorum. Favori bölümlerim ise Sonnie's Edge ile Beyond the Aquila Rift.
WhaW8Am.gif
Ara
Heyecanla bir solukta bitirdiğim bir dizi oldu. Gerçekte her bölümü ayrı bir güzel. Sonnie's Edge, Ice Age ve The Secret War bölümleri ayrıca güzeldi. Böyle yapımların artması fazlasıyla beklediğim ve istediğim bir durum.
Ara
En sevdiğim bölümü tartışmasız Zima Blue idi. Ama genel olarak çok başarılı bir dizi.
Ara
Daha önce izlemediğime pişman oldum. Hem animasyonu hem bölümlerin hikayesi çok kaliteli olmuş.
Ara
Bir çıkamadı yeni sezonu da
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni sezon 14 Mayısta geliyormuş.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Merakla bekliyorum yeni bölümleri. İlk sezon çok hoşuma gitmişti.

Sanatçıların, ille de bir şey anlatmak gibi bir yükümlülükleri olmadan, 5-10dk içinde görsel bir şölen sunduğu, her bölümü başka senaristlerin ve başka animasyon ekiplerinin hazırladığı bir NSFW animasyon antolojisi. Vaktiniz varsa kesinlikle açıp izlemelisiniz.
76561198034761601.png
Ara
İlk sezona kıyasla zayıf kalmış gibi. Pop Squad'ın konusu dışında Snow In The Desert ve All Through The House bölümlerini beğendim
WhaW8Am.gif
Ara
darek-zabrocki-alley-shooting1-005-darekzabrocki.jpg

Darek Zabroçki'den Love Death + Robots çizimi.
Space-Background.gif
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ilk sezon cok iyiydi. Iki olmasada olurmuş
Ara
İlk sezonu sevmiştim. Görece az bölüm olmasından mı bilmiyorum ama tek sezonda kafayı yiyen 2 robot baydı beni. Bir de hep son anda bir şeylerin olması, birinin birini vurması, kurtarılması vs.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İkincisinden daha iyi bir sezon geliyor gibi.

WhaW8Am.gif
Ara
İnsanların kibrinin, insanlığı nükleer kışa kalmadan öldürdüğüne dair bir sanne vardı ilk sezonu izlemiştim 2. Sezonu izleyeceğim
Ara
İkinci sezon ilk sezona göre sönük kalmıştı, bu sezon daha iyi bölümler gelecek gibi duruyor. Robotların yeni bölümünün gelmesi güzel. Umarım bölüm süreleri de uzun olur.
Ara
3. cildini izleyen varmı ona göre izleyip izlememeye karar verecem ilk sezon gibiyse izlerim de 2.si gibiyse izlemeyecem
Ara
İkisinin ortası diyeyim sen karar ver.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.