Dizi: Love Death+Robots (2019)
eyvallah
Ara
Bad Travelling, Mason's Rats bu sezondan "beğendim" diyebileceğim yegane bölümler. Hatta Bad Travelling benim için Sonnie's Edge bölümüne bayağı yakındı ki bence serinin açık ara en iyi bölümüdür. Tek başına üstüne dizi yapılsa izlerim diye düşünüyorum. Genel olarak fark ettiğim şey belli bir tema üstüne odaklanıp aşırı uçlara kaçmayan ya da kendi içinde güzel, estetik ve tutarlı bir konu anlatan bölümlerin hoşuma gitmesi. Bu sezonki Bad Travelling o konuda bayağı iyiydi.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bad Traveling, gercekten saglam bir bolumdu, onun disinda bence sezonlar arttikca iyi bolum sayisi dusuyor. Benim icin Sezon 1>2>3
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hala ilk sezonun tadi yok. Birkac bölüm dışında hoşuma gitmedi. Mason's rat hakkaten eğlenceliydi. Netflixde nedense çoğu dizide ilerleyen sezonlarda kaliteyi bozuyorlar. Daha fazla destek alip daha iyi iş çıkarmalarını bekliyorsunuz ama tersi oluyor. İlginc.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok güzel bir sezon olmuş, ben beğendim. Her bölüm ayrı ayrı iyiydi. Genel olarak sanat tasarımı çok başarılı. 

Bad Travelling güzel bağlayan bölümdü, three robots ilginç bir post apokalipse içeriği sunmuş, the very pulse of the machine, kill team kill ve in vaulted halls entombed çok yakın olmamıza rağmen hiç haberimiz olmayan, gerçekçilikten uzak olmasına rağmen muhtemel olabilen senaryolardan bahsetmişler. Night of the mini dead çok orjinal bir bölümdü, trajikomik bir şekilde gülerek izledim. 
Swarn tam bir bilim kurgu klasiği. 

Mason's rats arkaplanında bir çok güzel mesaj vardı bence. İnsanlar da birbirlerini öldürüp sonra politikacılar oturup kadeh tokuşturuyorlar, silah tacirleri her zaman bir seçenek sunuyorlar, insan dışında bir canlı da bizim kadar hızlı evrim geçirse hakkında düşüncelere sevk eden bir bölümdü. 

Jibaro... Tam anlamıyla dehşet saçan bir bölümdü. Konu ve akış olarak beğenmemin yanında sanat tasarımı, çizimler mükemmeldi. Özellikle ilk sahneler gerçekten ayırt edilmiyor.
Ara
Denizci bölümü bu sezonda favorim oldu. Sıçan bölümü de güzeldi. Onun dışında bölümlerin çoğu idare eder seviyesindeydi bence. Asıl fark ettiğim sanırım her sezonda "garip görselli yolculuk bölümü" ya da "askerler doğadışı şeylerle savaşıyor" gibi biraz spesifik bölümlerin olması. Her sezonu çıktığı gibi izleyip tekrar dönmediğimden fikrimin ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum tabi.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.