Dizi: One Piece (2023)
Görsel

Manga ve anime serisi One Piece'in canlı çekim versiyonunun bu yıl Netflix'de yayınlanmaya başlayacağı duyuruldu.

572104e12f54c271ddd18e32a666de5e1675084637_main.png
Ara
Netflix Death Note ve Cowboy Bebop'tan sonra mahvedeceği başka bir anime daha bulmuş.
Ara
Cowboy bebop'u bende sevmedim.
Ara
Cast çok iyi animeyi izlememiştim ama merak ettirecek kadar güzel bir iş çıkarmışlar.
Ara
Uzun zamandır netfixte soluksuz izlediğim bir yapım olmamıştı. Hani bazı yapımlar vardır soluksuz izlersin ama aklında birşey kalmaz dilinde bir tat kalmaz ya. Bu yapımda hem soluksuz izledim bitiminde acayip bir tat bıraktı. Gayet güzel mesajlar içeren aile dostu bir yapım olmuş. Her karakterin kendine has derin hikayesi ve motivasyonu var. Baş karakter güçsüz sünepe bir tip değil aşırı overpowered da değil sadece azimli ve ilham kaynağı olması gerektiği gibi. Oyuncular cuk diye oturmuş. Vice Amiral'a bayıldım. Tüm karakterler iyi ve karizmatik.

İzleyin izlettirin efendim.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Live action curse'nu kırmışlar
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
1 sene önce 50 bölüm one piece izleyen arkadaşla beraber izliyoruz akşamları. 5. bölüme kadar geldik. Dendiği kadar iyi bulmasam da eğlenceli olduğu doğru.
Ara
Ben beğendim açıkçası. Cast iyi olmuş özellikle. Birde ben çok eski One Piece izleyicisiyim. Sahneler birebir anime ile aynı olmuş. Yeniden görmek güzel oldu.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.