Dizi: Prison Break (2005)
prison-break-red-logo-1795x828.png

Merhaba arkadaşlar. Evet, yanlış görmediniz. Tireden sonra 2009 ile bitirmedim çünkü bir aralar "geri dönecek" diye söyleniyordu etrafta. Ve o zaman çoktan yaklaştı! 2017 senesinde yeni sezonu ile birlikte Prison Break karşımızda olacak. İşte yayınlanan trailer:

Star TV kanalında karşılaştığımda ailem ile birlikte izlemiştik hep. Sonrasında kaldırıldı galiba uzun süre görememiştim. Ben internet üzerinden devam etmek zorunda kalmıştım. Açıkçası o zamanlar geldi aklıma ve geri döneceğini duyduğumda ise pek ihtimal vermemiştim. Artık doğrulandı. Biraz uzun bir süre var kavuşabilmek için ama ilk bölümü ve olay örgüsünü aşırı heyecan ve merak içerisinde beklemekteyim!

Dizi hakkında genel bilgi almak isteyenler tık.
[+] 1 üye magaminight nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel Paylaşım
Ara
Dizinin yeni sezonu (5.sezon) dün( 05.04.2017 ) başladı dizinin başlangıcı şaşırtıcı bir o kadar gizemli idi bir değişiklik olmazsa artık her çarşamba yeni bölüm gelecek izleyen arkadaşlar varsa benden küçük bir tavsiye kaçırmasınlar diziyi bilmeyenlerde 1. sezondan başlayabilirler öneririm
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.