Dizi Sohbet
Bozkır Arslanı Celaleddin sezon finali analizi: Cuci komutasındaki Moğol ordusu Subutay ve Cebe ile birlikte sonunda Harzemlerin karşısına çıktılar. Şimdi 2.sezon nasıl beklenecek?
Ara
The queens gambit çok güzeldi. 2.sezonu  belki cıkmayabilir ama güzel bir fragman buldum. Belki seversiniz. :)

Eğer video paylaşmak yasaksa kusura bakmayın. Video hosuma gitti sadece. :)
Ara
Valla tarihi gerçekleri uygunsa celaledine başlamak istiyorum
Ara
(03-07-2021, 21:01)baywatch06 : Valla tarihi gerçekleri uygunsa celaledine başlamak istiyorum
Kuruluş Osman'a göre (İkiside Mehmet Bozdağ dizisi) daha başarılı buldum çünkü KO'da 50 adamla savaş yapıyorlar burada kalabalık ordu kullanıyorlar ama daha konuşmak için erken 2.sezona bakmak lazım. Cengiz Han'ı Moğolları taraflı olmalarına rağmen güzel yansıtmışlar ve Cengiz Han çok zeki bir adam. Saray sahneleri falan çok sıkıcı bu arada.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Barbaros dizisi geliyor;

Ara
Sonunda televizyonlarda farklı türde diziler görebiliyoruz. TRT bu alanda baya öncü oldu.
Ara
"Tarih soslu milliyetçilik dizisi" yerine "tarih dizisi" yaparlarsa izleyebilirim ama yakın zamanda Türk film endüstrisinden öyle bir şey çıkacağını zannetmiyorum.
IbnE9P2.gif
[+] 5 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu bölümü orijinalinden daha güzel çekmişler helel olsun Timuçin Esen ve diğer oyuncular
Ara
Umarım Barbaros'u çok dini bütün, merhametli bir karakter yapmamışlardır. Kendisi korsanların sahip olduğu bütün sıfatlara sahip, korkulan birisiydi.
logh%2B01.gif
[+] 1 üye Yang Wen-Li nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(11-07-2021, 20:39)Yang Wen-Li : Umarım Barbaros'u çok dini bütün, merhametli bir karakter yapmamışlardır. Kendisi korsanların sahip olduğu bütün sıfatlara sahip, korkulan birisiydi.
Canlandıran kişi Ertuğrul olduğunu düşününce bu imkansız gibi. O dizidede zaten Baycu Noyan karizmasıyla Ertuğrul'dan öndeydi.
Ara
Ara
Ara
Ara

Geliyor kral!!! @baywatch06
Ara
teeşekkür ediyoerum
Ara
(29-08-2021, 16:14)baywatch06 : teeşekkür ediyoerum
Asıl bunu atmayı unuttum;

Ara
Ara
Ara
what if harika ilerliyor ya acayip merak ediyorum
Ara
Önerirmisin Baywatch?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.