Dizi: The Falcon and the Winter Soldier (2021)
Görsel

Çıkış Tarihi: 19 Mart 2021

Avengers: Endgame'de yaşananlardan sonra Sam ve Bucky yeteneklerini ve sabırlarını test eden bir maceraya atılır.

Başrol Oyuncuları
Anthony Mackie - Falcon/Sam Wilson
Sebastian Stan - Winter Soldier/Bucky Barnes
Daniel Brühl - Zemo

WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarın geliyor.

WhaW8Am.gif
Ara
hey bu konuyu ilk ben açmıştım ?

ayrıca ilk bölümü güzel devamida umarım guzel gelir
Ara
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yakından Takip ediyorum bakalım neler olacak göreceğiz Wanda&Visiondan sonra marvel dizi işini beceriyor sanki.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
O son 5 dk beni benden aldı
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Daha yeni izleme fırsatı buldum. Şahsen karakter işlenişi olarak WandaVision'dan çok daha başarılı bir diziydi bence. Dizilerde normalde filmlerde geçmedikleri bazı çizgileri geçebiliyorlar bu yüzden daha ilginç olabiliyor. Özellikle dördüncü bölümün sonunda John Walker'ın gözünün dönmesi filmlerde asla görmeyeceğimiz ayarda bir sahneydi, onun dışında dördüncü bölümde zirve yaptıktan sonra beşinci bölümde tempoyu aşırı düşürdü. Sezon finali ise pek tatmin edici değildi, yeni Yüzbaşı'nın TED konuşması yapmasını dinledik.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.