Dizi: Westworld (2016)
İlk iki bölümünü izledim ve şahane buldum. Yeni bölümleri için sabırsızlanıyorum.
Ara
(19-10-2016, 00:17)brk007 : İlk iki bölümünü izledim ve şahane buldum. Yeni bölümleri için sabırsızlanıyorum.

Hele bir 3.bölümü izle sen..
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3.Bölüm
p8RNv0.png
(19-10-2016, 03:57)Fire : 3.Bölüm

Olabilir neden olmasın ? Daha çook bekleyeceğiz. HBO sonuç olarak :P O değil de AMD de böyle 100 saate birşeyi anlatamıyorlar  :flushed:
Ara
Şuana kadarki en iyi bölümdü. ep4
Ara
Bayağı iyi bölümdü.
Tam da ay sonu 1080p yaklaşık 6gb. İnmiyor.
(31-10-2016, 19:38)Duman : Tam da ay sonu 1080p yaklaşık 6gb. İnmiyor.

1080 izleme çok pompa sahne var bu sefer her şey açık net
p8RNv0.png
5gb'si indi artık geri dönüş yok.
Sezonun en iyi ve kilit bölümlerinden biriydi nefessiz izledim.
Ara
Robert'in robotları ve hatta tüm Westworld'ü aklıyla kontrol etme olayı çok karizma, hadi diğerleri bilgisayarla vs. yapıyor da onun olayı ne acaba.
EN güzel Bölümdü. Özellikle sonunda ne olacak çok merak ediyorum. Bir de sonuç olarak bence robotları daha iyi korumaları lazım. Çalışanlar bakımından.
Ara
Arnold vs Ford. Epic Rap Battles of History
Ara
Görsel

Görsel

Şaşırtıcı olay.
Bu bölüm de mükemmeldi. Yalnız dizinin sonunu filmi sayesinde bilsek de böyle daha enteresan ve ilgi çekici oluyor.
Ara
Ara
Yeni bölümü izliyoruz bakalım.

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.