Dünya Alevler Altında
@Xepluper Almanya
@ZenderX İtalya
@İLKer Fransa
@PashaZade Sovyetler Birliği
@Ahrep ABD
@Royal Guard Japonya
@HulkSpider03 İspanya
@MichaelWitmann BK
@momidik Türkiye
Önceden oyunu farketmeyenler varsa diye böyle aldım herkezi.

Beyler savaş taktiklerine daha fazla ek yapabilirim 5'er yetersiz diyorsanız bu arada... Çünkü rakibin karşı taktiğini seçmek savaşı çok büyük değiştirecek bir durum...

İlker ve Xeupluper ÖM'lere bakınız.
Ara
Şu an için bir saldırı yok-BK.
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
Ara
Ace seni yazalım demiştin bende olabilir BK için yazmıştımda görmemişsin heralde istiyosan BK olsun istiyosan başka bi yer belirle
Ara
Yazıcam bu tura BK oynayan arkadaş bir üstet yazmış senden sonra burada yani.Yugoslavya olarak ekliyeceğim gelecek tura.
Ara
Tamam teşekkür ederim
Ara
Oyuna zaman ayıramıyorum, Almanya'yı minor bir ülke alırsa sevinirim.
Ara
@Feldmarschal Almanya oynayabilirsen Xepluper'in yerine geç Fransa saldırısına karşı savunma taktiği seçip özelden gönder.
Ara
Finlandiya?
Ara
(12-02-2017, 13:03)Aebbe : Finlandiya?

Tamamdır eklerim gelecek Tura birliklerini vs .

(Fransanın cevap vermesini bekliyoruz)
Ara
Fransa saldırmış zaten şık ile birlikte ?
Ara
(12-02-2017, 13:14)PashaZade : Fransa saldırmış zaten şık ile birlikte ?

Oyuncular arası savaşta şıkkı özelden atması gerekiyor Almanya olan oyuncu direk karşı bir savunma taktiği seçtiği zaman kazanma şansı kalmıyor çünkü nerdeyse
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Almanya bulunmadan tur ilerlemesin.Almanyasız WW2 olur mu ? :D
Ara
Almanyayı feldmarschal alıcak fransanın cevabı lazım sadece şimdilik
Ara
Almanya bulundu fransa yok
Ara
Fransa olan arkadaş yarında bir seçenek seçmezse ben rastgele bir şıkkı seçiceğim saldırı için.Yada İngiltere felan onun yerine seçebilir (şimdi mesaj atarsın yarın gelmezse onu şıkkı sayarım)
Ara
Almanya                                      1Milyon Asker 4050 Tank 2350 Top 
İtalya                                           700 Bin Asker 1150 Tank 1700 Top
Fransa                                          600 Bin Asker 1250 Tank 3200 Top
Sovyetler Birliği                           1 Milyon 500 Bin Asker 1800 Tank 2400 Top (Toplam Zayiat 200 Bin Asker 500 Tank )
ABD                                            800 Bin Asker 2000 Tank 2000 Top  
Japonya                                        830 Bin Asker  360 Tank 1350 Top (Savaş Zayiatı 100 Bin Asker 80 Tank 200 Top)
İspanya                                          155 Bin Asker 15 Tank 370 Top (35 Bin Asker 15 Tank 50 Top Zayiat)
Birleşik Krallık                              800 Bin Asker 1500 Tank 3400 Top
Türkiye                                         170 Bin Asker 410 Top
Finlandiya                                     150 Bin Asker 200 Top 

Fransa -Almanya Savaşı 
Fransa ağır zayiat vererek kaybetti.(Daha uzun bir açıklama hazırlamıştım zayiatlarla beraberde sağolsun bir hata yüzünden gitti hepsi)
Almanya Polonya İşgalinden Her Tur (+150 Tank,+150 Top Üretimi Alacak)
Japonya Çindeki Bölgelerden Her Tur (+100 Bin Asker +150 Top Alacak Kalan bölgeleri alman bunu arrtırmayacak bu arada boş toprak kalanı)
Nla0pg.png
Ara
(11-02-2017, 17:46)TR Ace : Yazıcam bu tura BK oynayan arkadaş bir üstet yazmış senden sonra burada yani.Yugoslavya olarak ekliyeceğim gelecek tura.

Yugoslavya oyuncu mu değil mi şimdi? Ona göre özel mesaj atarak ya da doğrudan buraya yazarak saldıracağım.
Ara
Polonya'nın yarısı , Romanya'dan aldıgım topraklar ve Baltık ülkeleri üretime hiç mi katkıda bulunmadı :D

Finlandiya'ya da savaş açıyorum,

Ordumun yarısı Romanya'da zaten açtığm savaşa dahil olabilir taktik aynı.
Ara
Fransaya savaş açıyorum. 100 bini kuzeye(3/4 sayıda top ve tankla beraber) kuzeye diğerlerş afrikaya B şıkkı ile saldırsın.
Ara
Çinde kalan boş topraklara saldırıyorum.Askerlerle saldırılacaksa tüm askerleri gönderiyorum.Seçenek E olsun.
Bu arada Filipinler ABD nin topraklarımı sayılıyor ?

* Sovyetler Birliğini'nin Türki bölgeleri en azından march olarak serbest bırakmasını ve ayrıca Sakhalin adasının kuzeyini Japonya'ya teslim etmesini talep ediyorum.Aksi halde Vladivostok'tan girip Moskova'dan çıkıcaz :P
Teklifimiz kabul edilirse aramızda süreli bir saldırmazlık anlaşması kurulabilir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.