Duyuru: 24/06/2019 - 27 Haziran Paradox Soru Cevap Etkinliği Duyurusu
paradoxama2019.png

2019 Strategyturk Yaz Festivali kapsamında 27 Haziran Perşembe günü saat 20:00'de Paradox Development Studio'da EU4 ekibinde Oyun Tasarımcısı olarak çalışan Henrik Hansson (@Groogy) ve HOI4 ekibinde Programcı olarak yer alan Engin Mercan (@taytay) Strategyturk üyelerinin sorularını yanıtlayacak.

Bilgi Maddeleri
  • Soru Cevap Etkinliği diğer festival etkinlikleri gibi etkinlik günü açılan bir konuda gerçekleştirilecek.
  • Etkinlikteki tüm iletilere onaylanmadan önce İngilizce/Türkçe çevirileri eklenecek, dolayısıyla etkinliğe katılmak veya takip etmek için İngilizce bilmenize gerek yok.
[+] 29 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Herhalde "EU4" için butonları/tasarımları Groogy hazırlıyor? :)
Ara
Vay be. Reddit AMA etkinlikleri gibi olmuş. Tebrik ederim. Merakla bekliyorum.
76561198034761601.png
Ara
heyecanla bekliyoruz
Ara
Çok başarılı bir etkinlik. Tebrikler.
Ara
Güzel olucak gibi duruyor.

Hoi 4 e hiç casusluk getirmeyi düşünüyorlar mı acaba ? Hoi2 ve Arsenal of Democracydeki blueprint çalma olayı güzeldi.
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hoi 4 e eski hoilerdeki hava kuvvetleri sistemini getirmeyi düşünüyorlar mı?
şu anki ground support sistemi rezalet
stratejik bombardımansa sürünüyor

ve hoi 2 ve 3 teki supplyi getirecekler mi?
çünkü şu anda o supply olmadığından bir süre sonra tümenden geçilmez oluyor insaf 45 te bir bakıyorum en kötü ülkede bile 100 tümen var majorlarda 800 den aşağı yok
[+] 1 üye yusufbugra76 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hmm Güzel Etkinlik Olucağa Benziyor İnş Bende Perşembe Günü Gelebilirim.
Ara
Sorularınızı etkinlik zamanı gelince açılacak konudan sorabilirsiniz, bu konudan sorulan sorulara cevap verilmeyecek.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Paradox neden oyunlarında ısrarla Türkçe dil desteği sağlamıyor
Ara
Strategyturk ve Türk strateji oyuncuları için büyük bir adım. Zaman ayıran geliştiricilere de ayrıca teşekkürler.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tebrikler.
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
Ara
benim ingilizcem hiç iyi değil sorduğum soruyu siz iletirseniz sevinirim
çünkü şu anda o supply olmadığından bir süre sonra tümenden geçilmez oluyor insaf 45 te bir bakıyorum en kötü ülkede bile 100 tümen var majorlarda 800 den aşağı yok
Ara
(25-06-2019, 23:35)yusufbugra76 : benim ingilizcem hiç iyi değil sorduğum soruyu siz iletirseniz sevinirim

(24-06-2019, 21:07)Duman :
  • Etkinlikteki tüm iletilere onaylanmadan önce İngilizce/Türkçe çevirileri eklenecek, dolayısıyla etkinliğe katılmak veya takip etmek için İngilizce bilmenize gerek yok.
hby6qc.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.