Duyuru: Age of Empires: Fan Preview Etkinliği
#1
aoe.png

Age of Empires: Fan Preview etkinliği duyuruldu.

https://www.ageofempires.com/news/announ...view-2021/ :

Age of Empires ekibi yeni bir etkinlik duyurmaktan mutluluk duyuyor: Age of Empires: Fan Preview! Etkinlik, yarım saat uzunluğunda ve özel bir yayınla 10 Nisan TSİ 19.00'da başlıyor. Bu yayını AgeofEmpires.com, Twitch, Facebook Live, Xbox YouTube kanalı ve Bilibili'den izleyebileceksiniz. Yayından sonra, toplulukla beraber haftayı kutlamaya devam etmek için sınırlı süreli bir dijital deneyimi AgeofEmpires.com'da erişime açacağız.

Hazırladıklarımızın sürprizini bozmak istemesek de, X019'daki ilk fragmanından beri Age of Empires IV'e dair daha çok şey görmeye istekli olduğunuzun farkındayız. Yayınımızda oynanışa, uygarlıklara, seferlere ve daha fazlasına göz atacağız. Age of Empires II: Definitive Edition ve Age of Empires III: Definitive Edition oyuncuları için de bazı haberlerimiz olacak.

Age of Empires'ın 20 yıldan uzun süre önce çıkışından beri; ortak yönü gerçek zamanlı stratejiye ilgi duymak olan, dünyanın farklı yerlerinden hayranlara ulaştık. Son üç yıldır, hem eski oyuncuları hem de yeni hayranları Age of Empires, Age of Empires II ve Age of Empires III'ün Definitive Edition'larıyla memnun ettik. Bu projeleri mümkün kılan, topluluğun geri dönüşleri ve tutkusuydu. Topluluğumuzun temelini böyle enerjik ve kendini adamış hayranların oluşturmasından gurur duyuyoruz.

...Ve Definitive Edition'lar oyunculara ulaştığına göre, ufukta yeni bir çağ var...

Topluluk, bu harika seri için itici bir güç oldu ve yirmi yıldan uzun süredir gelişmesini sağladı. Şimdi, sizin için hazırlanan bir etkinlikle bunu kutlama zamanı!

Takvimlerinizi işaretleyin:

10 Nisan TSİ 19.00

O hâlde Şehir Merkezi'nde konuşlanın, atıştırmalıklarınızı yanınıza alın ve Age of Empires haberlerini, içerik duyurularını ve de gelmek üzere olan sürprizleri heyecanla bekleyin. Etkinliğe yaklaştıkça hakkında daha çok konuşacağız, tarih yazmanın zamanı geldiğinde bizden ayrılmayın.

Sizi Nisan'da görmek için can atıyoruz!
Ara
Cevapla
#2
Hele şükür be kardeşim hele şükür ya. Umarım bizi hayal kırıklığına uğratmazsın.
Ara
Cevapla
#3
Alıntı:...Ve Definitive Edition'lar oyunculara ulaştığına göre, ufukta yeni bir çağ var...

Acaba Age of Mythology: Definitive Edition için kötü bir haber olarak algılayabilir miyiz bu cümleyi?
Ara
Cevapla
#4
Mythology için zaten definitive edition gelmeyeceğini söylemişlerdi.
Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir. [sun tzu]


https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#5
Takip etmemiştim. Üzücü olmuş.
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#6
Yayından sonra, toplulukla beraber haftayı kutlamaya devam etmek için sınırlı süreli bir dijital deneyimi AgeofEmpires.com'da erişime açacağız. Sanırım AOE IV 'ün demo yada betasını verecekler.
Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir. [sun tzu]


https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g
Ara
Cevapla
#7
Etkinliğin Türkçe Dublajlı Hali
Ara
Cevapla
#8
Age of Empires II: Definitive Edition için Dukes of the East adlı bir ek paketi duyuruldu, bu yaz çıkacağı belirtildi. Ardından oyuna co-op sefer özelliği gelecek.
13 Nisan Salı günü Age of Empires III: Definitive Edition için ABD ek paketi çıkıyor. Ayrıca, bu yılın sonralarında Afrika uygarlıklarını ekleyen bir eklentinin geleceği doğrulandı.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.