Duyuru: Company of Heroes 2 - Grand Championship Series 2
MdBrGk.png

Topluluk tarafından finanse edilen ve en iyilerin mücadele ettiği Grand Championship Series ikinci turnuvası duyuruldu.
Geçen yıl olduğu gibi Çeyrek Final, Yarı Final ve Finalin İngiltere'de düzenleneceği maçlar Twitch.tv üzerinden A_E ve Stromless'ın sunumuyla canlı olarak takipçilerin karşısına çıkacak.

m2NnYy.png
Önceki turnuvanın galibi Luvnest

nONBvl.png
İlk turnuvanın ilk dördü(HelpingHans - Luvnest - VonIvan - DevM)

Şartları sağlayabilirsem canlı olarak turnuvayı Türkçe sunmayı düşünüyorum. Başaramazsam maçlar yapıldıktan sonraki gün Türkçe anlatılmış videolar oluşturmak da bir seçenek.

[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İyi olur takipteyiz.
q59zb6s.jpg
Ara

unknown.png

15-16 Eylül'de canlı yayınla en iyi 8 oyuncunun mücadelesini göreceğiz. Benim canlı sunma imkanım bu tarihe yetişmeyecek ancak turnuva sonrası youtube için maç yorumu yapabilir miyim bakacağım.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Trailer videosunu iyi yapmışlar, finaller için heyecanlandırdığını söylemem lazım. Maç yorumu yapılabilirse çok zevkli olur.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geçen turnuvayı keyifle seyretmiştim, bu turnuvayıda heyecanla bekliyorum.
Ara
Eski serilerine katılmış biri olarak baya iyi profsyonel oyuncular var izlemesi zevkli olucak :)
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
http://www.twitch.tv/stormless
[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunların epikliğini en iyi anlatan klip olabilir.

https://clips.twitch.tv/EmpathicHyperMomBCouch
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.