Duyuru: Crusader Kings III Türkçe Yama - 1.12 (%100) Çıktı
Buradan indirmek diye bir şey yok?
İyi günler !

Nereden indireceğime bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?
Ara
Yamanın Steam atölye sayfasından abone olarak indirebilirsiniz.
Ara
(09-06-2024, 12:41)Selene : Yamanın Steam atölye sayfasından abone olarak indirebilirsiniz.
internet üzerinden indirdim sorun olur mu ?
Ara
Merhaba,
Ben oyunu Game Pass'ten oynuyorum fakat modu kurduğumda oyun versiyonum Steam'de oynayıp da modu atölyeden yükleyen arkadaşlarımdan farklı oluyor ve bu yüzden beraber oynayamıyoruz.
Modsuz denediğimizde oyun versiyonlarımız aynı oluyor crossplay olduğundan fakat bu sorunu çözemedik.
Ara
Merhaba, arkadaşınız da modu Paradox mods üzerinden edinirse sorununuz çözülecektir. Eskiden iki versiyon da uyumlu olsa da Paradox'un sonradan yaptığı bir değişiklikten ötürü artık bu mümkün değil. Paradox mods üzerinden abone olmadan önce Steam aboneliğinden çıkmayı ve modu silmeyi unutmayın.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-06-2024, 02:46)PCOyun : Merhaba, arkadaşınız da modu Paradox mods üzerinden edinirse sorununuz çözülecektir. Eskiden iki versiyon da uyumlu olsa da Paradox'un sonradan yaptığı bir değişiklikten ötürü artık bu mümkün değil. Paradox mods üzerinden abone olmadan önce Steam aboneliğinden çıkmayı ve modu silmeyi unutmayın.

Cevabınız için teşekkür ederim, sorunu çözdük sayenizde.
Dün bu yöntemi biz de denemiştik fakat sadece Steam aboneliğinden çıkmak yeterli olmamış sanırım, belirttiğiniz gibi mod klasörünü de silip temiz kurulum yapınca çözüldü aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa böyle çözebilirler.
Ara
Sorununuzun çözüldüğüne sevindim, rica ederim.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bir sorunum var bu sorun yamadan mı yada oyundan mı anlamadım kapatamadımda  oyunda  hartialarda sınır çizgileri  aşırı yogun mor gözüküyot bunu nedeni ne?
Ara
(20-07-2024, 12:26)Kaioshin : bir sorunum var bu sorun yamadan mı yada oyundan mı anlamadım kapatamadımda  oyunda  hartialarda sınır çizgileri  aşırı yogun mor gözüküyot bunu nedeni ne?

Türkçe yamanın harita dosyaları ile bir alakası yok. Başka hangi modları kullanıyorsunuz?
Ara
Beyler Her şeyi denedim mod bir türlü olmadı yanlış yaptığımıda düşünmüyorum bana bi yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır ?

(05-08-2024, 12:35)soulxz : Beyler Her şeyi denedim mod bir türlü olmadı yanlış yaptığımıda düşünmüyorum bana bi yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır ?
Arkadaşlar Her şeyi yaptım dedidiği dosyaya girdim değiştirdim felan oyuna girerken modu etkin yaptım ama bir türlü türkçe olmadı oyun vallaha daha oynamadan oyundan soğudum.
Ara
(05-08-2024, 12:35)soulxz : Beyler Her şeyi denedim mod bir türlü olmadı yanlış yaptığımıda düşünmüyorum bana bi yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır ?

Arkadaşlar Her şeyi yaptım dedidiği dosyaya girdim değiştirdim felan oyuna girerken modu etkin yaptım ama bir türlü türkçe olmadı oyun vallaha daha oynamadan oyundan soğudum.
sonunda yaptım gerek kalmadı yardıma.
Ara
24 Eylül deki DLC için bir sürpriz olurmu yoksa. 1-2 ay beklermiyiz
Ara
Beklenebilir tabi sonuçta dosyaları çıkarmak, çeviri ve kontrol süreci derken. Roads to Power biraz daha büyük bir dlc legends of the dead den. Ben şimdiden Duman ve ekibe kolay gelsin diyorum. Elinize, kolunuza sağlık.
Ara
Yeni dlc simdiye kadarki en buyuk dlc olacak. Tahminimce kasimin ortasi gibi cikartir reisler. Simdiden elinize emeginize saglik.
Ara
(18-09-2024, 15:55)casaryus96 : Yeni dlc simdiye kadarki en buyuk dlc olacak. Tahminimce kasimin ortasi gibi cikartir reisler. Simdiden elinize emeginize saglik.
 yamayla ilgili hiçbir bilgi paylaşmıyorlar kanka :D 2-3 aya çıkar tahminim, eğer fazla kişi yardım ederse en erken 1 ay :)
Ara
yeni dlc geldiğine göre o zaman o kutsal soruyu soralım. Türkçe yama çıkıcak mı ? Çıkıcaksa ne zaman çıkacak ?
Ara
Tüm ekibe teşekkür ediyor, yeni dlc'yi sabırsızlıkla bekliyoruz.
Ara
Anladığım kadarıyla bu dlc de metin hayli fazla o yüzden iki ay yama beklemeyin arkadaşlar.
Ara
Yeni sürümünün Türkçe yaması ne zaman çıkar?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.