Duyuru: Crusader Kings III Türkçe Yama - 1.3d (%100) Çıktı
(21-04-2021, 16:24)elefsar :
(21-04-2021, 15:49)reastngates : Hocam çeviri çok güzel ama ben bu çevirinin farklı bir versiyonunu kullanıyordum çalışıyordu. Şimdi bu yamayı kuruyorum steam üzerinden ama çeviri gerçekleşmiyor nasıl çözücem? Bu arada ellerinize sağlık

Mod normalde otomatik güncelleniyor. Paradox Launcher üzerinden "Yüklü tüm modlar" a tıklayıp, sağ üstteki "yüklü modları tekrar yükle" seçeneğini deneyebilir veya Steam üzerinden moda olan aboneliğinizi sonlandırıp tekrar abone olarak güncelleyebilirsiniz.

Denedim ama bir şey değişmiyor. Eski çalışan Türkçe yama çalışıyordu ama bu hiç bir zaman çalışmadı bende. Dediğin talimatları uyguladığımı bir kez daha hatırlatırım.
Ara
Farklı bir versiyon kullanıyordumdan kasıt nedir?
(21-04-2021, 17:20)reastngates :
(21-04-2021, 15:49)reastngates : Hocam çeviri çok güzel ama ben bu çevirinin farklı bir versiyonunu kullanıyordum çalışıyordu. Şimdi bu yamayı kuruyorum steam üzerinden ama çeviri gerçekleşmiyor nasıl çözücem? Bu arada ellerinize sağlık

Mod normalde otomatik güncelleniyor. Paradox Launcher üzerinden "Yüklü tüm modlar" a tıklayıp, sağ üstteki "yüklü modları tekrar yükle" seçeneğini deneyebilir veya Steam üzerinden moda olan aboneliğinizi sonlandırıp tekrar abone olarak güncelleyebilirsiniz.

Denedim ama bir şey değişmiyor. Eski çalışan Türkçe yama çalışıyordu ama bu hiç bir zaman çalışmadı bende. Dediğin talimatları uyguladığımı bir kez daha hatırlatırım.

O zaman belki Paradox Launcher'da bulunan "Oynanış Seti" ni değiştirmiş olabilirsiniz. Yanlışlıkla yeni bir oynanış seti oluşturup, orada mod aktif olmayabilir. 

Ekran_goruntusu_2021-04-21_172429.jpg

Launcher üzerinden oynanış seti ayarlarından modun aktif olduğuna emin olun. (Yama fotoğrafı farklı olabilir, o önemli değil.)
Ara
(21-04-2021, 17:25)elefsar :
(21-04-2021, 17:20)reastngates :

O zaman belki Paradox Launcher'da bulunan "Oynanış Seti" ni değiştirmiş olabilirsiniz. Yanlışlıkla yeni bir oynanış seti oluşturup, orada mod aktif olmayabilir. 

Ekran_goruntusu_2021-04-21_172429.jpg

Launcher üzerinden oynanış seti ayarlarından modun aktif olduğuna emin olun. (Yama fotoğrafı farklı olabilir, o önemli değil.)

FORUM.PNG
Şuan durum bende böyle, ne yaparsam yapayım düzelmiyor anlamadım. Bu fotoğrafta mi bir hata var acaba?
Ara
O zaman problemin çözümü Duman'ın sorusunun cevabında gizli.
Ara
Çeşitli hata giderimleri içeren 1.3c ara güncellemesi çıktı. Bu ara güncelleme 167 satır değişikliği içeriyor.

Yeni oyun kodu: 6434
Çeşitli hata giderimleri içeren 1.3d ara güncellemesi çıktı. Bu ara güncelleme 207 satır değişikliği içeriyor.

Yeni oyun kodu: 5b8a
1.3 versiyonunu indirmek istiyortum nasıl yapabilirim
Ara
Paradox Mods üzerinden versiyon seçebilirsiniz: https://mods.paradoxplaza.com/mods/11367/Any

Ardından SUBSCRIBE yazan yerin sağından Manuel Download yapabilirsiniz.

palza.png
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.