Duyuru: Crusader Kings III Türkçe Yama - 1.6 (%100) Çıktı
thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.6 sürümü çıktı.

Yama oyunun 1.6.1 sürümüne güncellendi, çeşitli hata giderimleri yapıldı.
Bu sürüm bir önceki 1.5.1h sürümünden 6636 farklı satır içeriyor.

ayrac.png

Oyun Sürümü: 1.6.x
Çeviri Yüzdesi: %100
Oyun Kodu: aadd

ayrac.png

ayrac.png

Strateji oyuncuları tarafından, strateji oyuncuları için.
[+] 11 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Adamin lügat karsiligi gelmiss. Ellerinize saglik babalar.
Ara
Teşekkür ederiz emekleriniz için.
Ara
elinize sağlık teşekkürler
Ara
Emeği geçenlere teşekkürler, elinize sağlık.
Ara
Elinize emeğinize sağlık
Ayırt etmesi çok basit;

Uluyorsa Kurt'tur, Yalıyorsa İt'tir.
Ara
Teşekkürler. Ellerinize sağlık. Sayenizde oyunu anlayarak oynayıp daha kolay öğrenebiliyoruz. :)
Ara
Emeğinize sağlık. Yalnız bende niyeyse otomatik güncelleme gelmedi. Konuyu görmesem haberim olmayacaktı, garip.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
Emeğinize sağlık hocam.
Ara
Elleriniz ayaklarınız dert görmesin dostlar . herkesi gözü yoldaydı :))
Ara
Bugün çıkan güncellemeyle Paradox Mods'ta yaşanan sorun giderildi. Yeni checksum Steam için 43ab, Paradox Mods için 9010.
Küçük bir hotfix daha çıktı. Yeni checksum Steam için f0ae, Paradox Mods için 36b3.
Emeğinize sağlık.
Ara
Teşekkürler.
Ara
Çok teşekkür ederim.
Ara
1.6 sürümü için 245 satır hata giderimi içeren bir ara güncelleme çıktı. Ara güncelleme sonrası checksum Steam için 89ca, Paradox Mods için 2cb2.
yapamadım abi. bir türlü olmadı 1.5 i kaldırdım 1.6 duruyor fakat olmuyor
Ara
Neyi nereden nasıl kurmaya çalıştığını yazman lazım ki yardımcı olabilelim. Steam mi, Paradox Mods mu, manuel mi kurdun?
(01-08-2022, 06:32)Duman : Neyi nereden nasıl kurmaya çalıştığını yazman lazım ki yardımcı olabilelim. Steam mi, Paradox Mods mu, manuel mi kurdun?
 steam üzerinden oynuyorum. atölyeden 1.6 ya abone oldum fakat 1.5 olarak görünüyor. 1.5 i iptal edip sadece 1.6 olarak devam etmek istediğimde ingilizce oynayabiliyorum. 

Teşekkürler,
Ara
(01-08-2022, 19:58)kayHANko :
(01-08-2022, 06:32)Duman : Neyi nereden nasıl kurmaya çalıştığını yazman lazım ki yardımcı olabilelim. Steam mi, Paradox Mods mu, manuel mi kurdun?
 steam üzerinden oynuyorum. atölyeden 1.6 ya abone oldum fakat 1.5 olarak görünüyor. 1.5 i iptal edip sadece 1.6 olarak devam etmek istediğimde ingilizce oynayabiliyorum. 

Teşekkürler,

Modları tekrar silip yükleyince oldu teşekküerler,
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.