Duyuru: Crusader Kings III Türkçe Yama - 1.9 (%100) Çıktı
(04-08-2023, 05:55)Duman : %100 güncellemesi çıktı. Bundan sonra bir sonraki güncellemeye kadar hata giderimlerine odaklanacağız. Raporlarınızı bekliyoruz.

Wards and Wardens 22 Ağustosta çıkıyormuş. Ayın 22 sine kadar mı hata giderimleri ile uğraşacaksınız.
Ara
çevirinin bitmesini bekliyordum, dayanamayınca oyunu indirdim
çok iyi ya %100 olmuş ellerinize sağlık
modu paradoxplazada güncellermisin admin
Ara
Mod hata veriyor dosyaları eksik diyor ne yapmalıyım.
Ara
Launcher kaynaklıdır. Modda "eksik dosya" yok.
(05-08-2023, 20:41)Duman : Launcher kaynaklıdır. Modda "eksik dosya" yok.

Launcher de bi sıkıntı yok gözüküyor.
Ara
Bu gece hata giderimleri içeren bir ara güncelleme çıkartacağız.
(06-08-2023, 16:27)Duman : Bu gece hata giderimleri içeren bir ara güncelleme çıkartacağız.

Dumancığım başka mod yükledim mesela onda böyle bir uyarı çıkmadı. O sebeple Launcher de bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum kardeşim.
Ara
Modun Steamde 30 bin, Paradox Mods'ta 27 bin abonesi var. Çalışmasına engel olacak şekilde "dosya eksik" olsa kimsede çalışmaz.

Biraz araştırma yaparsan tanımlayıcı dosyası eksik probleminin Paradox modlarında (EU4'ten Victoria 3'e) genel bir sorun olduğunu, rastgele bir şekilde rastgele modlarda yaşanabildiğini, bunun çeşitli çözüm önerileri olduğunu ancak genellikle nükseden bir problem olduğunu görebilirsin.
Saraya girdigim zaman hiçbir şeye müdahale edemiyorum saray olaylarına , saray süslerine , sarayı toplama görkem seviyesi panelini hiçbirini göremiyorum sorun tahminimce türkçe yamdan kaynaklı bir bakma şansınız varmı yoksa sıkıntı bendemi?
Ara
(06-08-2023, 19:15)Ragnarr-Haestin : sorun tahminimce türkçe yamdan kaynaklı bir bakma şansınız varmı yoksa sıkıntı bendemi?

Görsel
(06-08-2023, 19:27)Duman :
(06-08-2023, 19:15)Ragnarr-Haestin : sorun tahminimce türkçe yamdan kaynaklı bir bakma şansınız varmı yoksa sıkıntı bendemi?

Görsel
Tüm modları kapatıp sadece Türkçe Yama ilede girdigimdede yine gözükmemişti neden böyle bir sorunla karşılaştım anlamadım.
Ara
Oyun dosyalarınızı doğrulayın Steam üzerinden.
Ara güncelleme çıktı, yeni oyun kodu 4497.
(06-08-2023, 21:48)Duman : Ara güncelleme çıktı, yeni oyun kodu 4497.

@Duman Hac seyahatimde böyle bir şeyle karşılaştım sevgili Duman. Sonraki güncelleme için bunu da listenize almak isteyebilirsiniz.

Bu muhteşem yama için çok teşekkürler. Hayatımıza renk katıyorsunuz, emeklerinize sağlık.

Ads-z.png

Edit: Bir sonraki aşamada da bu geldi

2.png
Ara
Merhaba, bugünkü güncelleme ile düzeltildi bu sıkıntı. Ekran görüntülerinin güncelleme sonrası olduğuna emin miyiz?
(06-08-2023, 17:37)Duman : Modun Steamde 30 bin, Paradox Mods'ta 27 bin abonesi var. Çalışmasına engel olacak şekilde "dosya eksik" olsa kimsede çalışmaz.

Biraz araştırma yaparsan tanımlayıcı dosyası eksik probleminin Paradox modlarında (EU4'ten Victoria 3'e) genel bir sorun olduğunu, rastgele bir şekilde rastgele modlarda yaşanabildiğini, bunun çeşitli çözüm önerileri olduğunu ancak genellikle nükseden bir problem olduğunu görebilirsin.

Sıkıntı yok. İngilizce oynarım. Artık bir sonraki ek paketle yapılacak olan TR çevirisinde bakarım birdaha.
Ara
(07-08-2023, 03:17)Duman : Merhaba, bugünkü güncelleme ile düzeltildi bu sıkıntı. Ekran görüntülerinin güncelleme sonrası olduğuna emin miyiz?

Güncelleme öncesiydi bu fotolar. Şimdi Launcher açtım playlisti güncelledi otomatik olarak. O halde düzelmiştir. Teşekkür ederim
Ara
Bu akşam hata giderimleri içeren bir ara güncelleme daha çıkartacağız.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.