Duyuru: Imperator: Rome Türkçe Yama - 1.2 (%100) Çıktı
thumbnail.png

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çeviri 1.2 sürümü çıktı.

Yama 1.2 Cicero yamasına güncellendi.

Bu sürümde oyunun %100'ü Türkçe.
Bu çıkışla birlikte yamanın 1.1 ve 1.0 uyumlu sürümleri de güncellendi.
Bu güncelleme değişiklik yapılan sürümlerde toplam 5034 farklı satır içeriyor.

[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
bu yamayı aktif edince başarımların olmadığını farkettim bunun bir çözümü var mı? elinize sağlık ayrıca mükemmel bir çeviri olmuş
Ara
Pdx her hangi bir mod kullanımda başarımları iptal ediyor malesef. Bunun bizle alakası yok. Ancak bunun çözümü için uğraştıklarını söylüyorlardı.
Ara
Eu4 ün bir kaç tane ironman uyumlu modu var ama nasıl yapılıyor bilmiyorum dedim belki bu modada öyle bir şey yapılabilir teşekkürler
Ara
(27-06-2019, 22:43)Groogy : Since someone asked about Imperator localisation changing checksum. I got an answer from the designer and it is because the new features of the latest Clausewitz. It's possible to cheat through the localisation system by showing information you should not have access to and that's why. However they are looking into if they can remedy this :)

Çeviri :Birisi Imperator çevirilerinin checksum'ı değiştirdiği hakkında bir soru sormuştu. Tasarımcıdan cevabı aldım ve Clausewitz'in son versiyonunun özellikleri nedeniyle olduğunu söylüyor. Localisation (çeviri gibi metin değiştirme) sistemi ile hile yaparak oyuncunun görmemesi gereken şeyler gösterilebiliyormuş. Ama bunun çözüm yollarını da arıyorlarmış :)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.