Duyuru: Paradox Interactive Fiyatlarını Geri Çekti
Paradox geçen aylarda fiyatlarında değişiklikte bulunduğu bütün oyunlarını normal fiyatlarına geri çekmiş. Mayıs 17 ve Temmuz 6 arası Paradox Interactive oyunu alanlara da ayrı bir kıyak geçilmiş. Denildiğine göre eğer verilen bu tarihler arası fiyatı artmış herhangi bir Paradox Interactive oyunu aldı iseniz aşağıdan seçtiğiniz bir oyunun sahibi olabiliyorsunuz:
  • Stellaris
  • Hearts of Iron IV
  • Crusader Kings 2
  • Europa Universalis IV
  • Magicka 2
  • Tyranny

Ya da, olur da, oyun değil de DLC talep eder iseniz aşağıdan iki adet seçimde bulunabilirsiniz:
  • HoI IV: Death or Dishonor
  • EU IV: Third Rome
  • CK II: Monks and Mystics
  • Stellaris: Utopia
  • Tyranny: Tales from the Tiers

Talep için gerekli form ve yer Paradox Forumları'nda verilmiş.
v5jjo8.gif
Ara
Keşke Stellaris'i pahalı mahalı demeyip alsaymışım.
Ara
Acaba yaz indiriminden veya hemen öncesi yapılan indirimden aldığımızda da geçerli mi bu oyun hediyesi durumu? Mesela %50 indirimle EU4 (dlcsiz) almıştım 22 liraya. Bu haldeyken gidip Stellaris istersem ne derler acep?  :think:
Ara
(07-07-2017, 14:09)napolyon94 : Keşke Stellaris'i pahalı mahalı demeyip alsaymışım.

Benim yazacağım yorumu harfi harfine yazmışsın :D
Ara
(07-07-2017, 14:32)Revolver : Acaba yaz indiriminden veya hemen öncesi yapılan indirimden aldığımızda da geçerli mi bu oyun hediyesi durumu? Mesela %50 indirimle EU4 (dlcsiz) almıştım 22 liraya. Bu haldeyken gidip Stellaris istersem ne derler acep?  :think:

Alabilirsin Çünkü 17 Mayıstan İtibaren Yapılan Alımlarda Geçerli Bir Şey Ben De Aynı Şekilde Satın Aldım.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Stellaris talep edenleri multiplayer etkinliğine bekleriz yeni açılan.
Adamlar güzel özür diliyorlar yalnız bedava oyun falan
Ara
Evet baya takdir edilesi bir yaklaşım.
Ara
Tyranny talep ettim. RPG oyun kaçırmam :D ek olarak en pahalısı oydu.
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ah ah alacaktım sonra vazgeçtim fiyatlar düşünce alırım diye bi şey değişmedi şanssızlık
Ara
DLC alanlara bir özür yok mu :))
Ara
Mayıs 16 da almışım hiç hoş olmadı :)
Ara
Yalnız oyunların gelmesi Ağustos - Eylül'ü bulabilir diyorlar, bilginize.
[+] 1 üye Revolver nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-07-2017, 19:58)GameTroll : DLC alanlara bir özür yok mu :))

Onu ben de merak ediyorum, malum dlc fiyatları da oyun fiyatlarına geldi neredeyse...
Ara
DLC'ler de dahil sanıyorum.
v5jjo8.gif
Ara
(18-05-2017, 21:52)Feldmarschal : herkes kütüphanesinde bulunan oyuna eksi atsın özellikle paradox oyunlarına o zaman olumlu pozisyonunu olumsuza zorlayabilirsek o zaman belki bu Türk oyuncular neden eksiliyo acaba bi oturup düşünelim diyebilirler

(18-05-2017, 22:12)Feldmarschal : 20 tane 50 tane belki daha fazla yazılarımızdada belirtiriz fiyat politikasından dolayı böyle yazdık vs diye kartopu misali belki büyür büyür bi sonuç elde ederiz sonuçta bi zararımız olmucak

İlk başta nolcak 20 30 kişiden denilmişti bu mesajlarıma ama sonra baktımki EU4 %32 olumluya düşmüş son 30 gündeki rakamlar eksileyen her Türk arkadaşa teşekkür etmeliyiz sonuçta az çok demeyip 1 2 kişi olmayı verelim nolacak demeyen Türk oyuncular tepkilerini böyle koymasalardı ne özür gelirdi ne bedava dlc ler alanlara hayırlı uğurlu olsun şimdiden :)
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eğer ki Steel Division aldıysanız oda bu olaya dahil. Zira kendisi 89 liradan 59 liraya düşmüş.
Ara
(08-07-2017, 08:31)napolyon94 : Eğer ki Steel Division aldıysanız oda bu olaya dahil. Zira kendisi 89 liradan 59 liraya düşmüş.

Biz onu erken erişimde aldık ne olacak şimdi :D
Ara
Vallahi bende baktim 14 nisan da almisim. Ben bir ara iade edip almistitim. Sansimi deneyecegim hoca. Ben stellarisi istiyorum diye .:)
Ara
Zorla bakalım tutarsa bende stellaris'i talep edicem
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.